obrus obdĺžnik DADA

Veľké kvety kombinované s  fialovým melírom - malý dekoračný obrus

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


7,10 €

Pozor: Posledné kusy na sklade!


2 až 5 dní

Menší obrus obdĺžnikového tvaru je ušitý zo zmesovej vysokogramážovej dekoračnej látky. Dekoračná látka s veľkými fialovými kvetmi na smotanovom podklade je kombinovaná s melírovanou fialovou rovnakého zloženia. Ozdobený je po stranách tenkým lemom. Je vhodný na konferenčné stolíky alebo komody.

Doporučujem prať v práčke na 40 stupňov, žehliť môžete na vysokej teplote.  Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

malý obdĺžnikový obrus

Obrus obdĺžnikového tvaru sa používa na rozne veľkosti konfernečných stolíkov, alebo komody a iné nábytky s menšou plochou. Obrusy sú však stále najrozšírenejšie, všetky ostatné štóly, obrúsky a ďalšie drobné súčasti slúžia skôr ako doplnky. Pre všedné dni volíme pokrývky vzorované alebo v pestrých i jemných farbách, na ktorých sa stratí nejaký ten fliačik.Takéto obrúsky pôsobia dekoratívne nielen v kuchyni, ale aj v iných miestoctiach. V obývačke môžu byž doladené s vankúšmi na sedacej súprave, závesmi na oknách, či balkóne. V spálni oživia komodu, bielizník. Doladíme s prikrývkou na posteli, prehozom, alebo závesmi. Ich využietie nájdete v celom dome, ale aj vonku v altáne, záhradnom sedení.Skombinujte si ich s podsedákmi, večernými dekami na prikrytie kolien a večerné posedenie sa môže predĺžiť do neskorých hodín.

Obdĺžnikový obrus s veľkými fialovými kvetmi

Veľké fialové kvety na smotanovom podklade vytvoria neopakovateľnú atmosféru jarnom, veselom štýle. Väčšinou chceme, aby náš jedálenský stôl, komoda, bielizník bol chránený ale taktiež nám záleží na tom, aby dobre vyzeral. Ak k nemu doladíte ten správny jedálenský servis a kuchynské doplnky dostanete tak nádhernú tabuľu na každodenné použitie. V súčasnosti už nemusíte mať na stole len biele damaškové či ľanové obrusy. Obrus ​​nemusí zakrývať úplne celý stôl. Naopak ešte viac vynikne, ako obrus tak aj Váš stôl, pri použití viacerých menších obrusov, či niekoľkých stredových pásových obrusov. Napríklad na obdĺžnikový stôl o rozmeroch 80 cm x 120 cm položte jeden stredový pás o veľkosti 40 cm x 160 cm, doplníte prestieranie pod taniere, ladiace so stredovým obrusom a všetko pôsobí príjemne a zladene.

bežné každodenné a slávnostné Stolovanie

V dnešných moderných interiéroch sú obrusy často opomínané, ale ľudia by na ne rozhodne nemali zabúdať. Naozaj atraktívne obrusy dokážu aj z obyčajného jedálenského stola spraviť priam kráľovské stolovanie hodné tej najvzácnejšej návštevy. Preto majte vo vašej domácnosti vždy v zálohe kvalitný obrus na stôl nielen na špeciálne príležitosti. Zvyklosti a spôsob konzumácie jedál sú odrazom spôsobu života, odrazom kultúry i kultúrnosti človeka. Hoci sa spôsob stolovania v jednotlivých krajinách často líši, čo súvisí s historickými danosťami a zvyklosťami konkrétnej spoločnosti, rodinné stolovanie plní významnú úlohu v akejkoľvek kultúre bez ohľadu na národnosť, jazyk či zemepisnú polohu. Pri jedálenskom stole sa pravidelne stretávajú príslušníci rodiny, odohrávajú sa tu rodinné „porady“ a slávnosti, uskutočňujú posedenia s priateľmi. A preto sa predstava rodinného stola v myšlienkach človeka vždy spájala a aj bude spájať s detstvom a rodinou, s nezameniteľnou vôňou domova. Pozdvihnite svoje stolovanie a vychutnajte si estetický zážitok z pekne prestretého stola.

Súvisiace produkty

Parametre produktu

zloženie materiálu 70% bavlna + 30% polyester
ŠTÝL kvetinový, hravý, veselý

Vaše hodnotenia produktu

Tento produkt ešte nebol hodnotený.

Napísať recenziu

obrus obdĺžnik DADA

obrus obdĺžnik DADA

Veľké kvety kombinované s  fialovým melírom - malý dekoračný obrus

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 8 ks :::::::::

Slovenský kroj Nano výrobky Slovenské kroje