podsedák ANNA

bordó káro na režnej - podsedák na stoličku

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


7,50 €

4 kusy na sklade

Ak máte záujem o viac kusov alebo iný rozmer, napíšte nám. Ak dovolia skladové zásoby, radi Vám ich ušijeme na zákazku.


2 až 5 dní

Podsedák na stoličku je ušitý z dekoračnej vysokogramážovej látky. Je obojstranný, jedna strana so vzorom, druhá je jednofarebná. Vyplnený je hrubým, nemäkčeným vatelínom. Na kratšej zadnej strane má podsedák prišité šnúrky, aby sa dal priviazať o operadlo stoličky.  Dekoračná látka s bordovým károvaným vzorom na režnom podklade je kombinovaná s jednofarebnou režnou rovnakého zloženia. 

Podsedák je šitý vcelku, prať sa musí celý. Doporučujem prať v práčke na nízkej teplote. Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

Cena je za jeden kus.

podsedáky, vankúše na stoličky,

Ďaľší podsedák je ušitý z romantickej látky s bordovým károvaným vzorom na režnom podklade. Zadná strana je jednofarebná. Ponúkame ich v mnohých krásnych dezénoch a vyrobené z kvalitných materiálov. Sedáky na stoličky určite oceníte nielen v interiéri, ale hlavne večer pri vonkajšom posedení, kedy bývajú stoličky studené a nepohodlné. Je jedno, či dávate prednosť romantike jemných farieb a kvetov alebo si radšej vyberiete sedáky vo výraznejších farbách pre oživenie vašich stoličiek.Pripadajú sa vám Vaše stoličky fádne a ošumelé alebo snáď nepohodlné? S našimi podsedákmi okoreníte stereotyp Vašej kuchyne či vonkajšieho posedenia a zároveň budete mať úplné pohodlie. Ponúkame ich v mnohých krásnych dezénoch a vyrobené z kvalitných materiálov. Podsedák je možné použiť ako funkčný sedák na stoličku a lavicu alebo aj ako dekoračný prvok na kreslo, pohovku, sedačku ...Pohodlie pri stolovaní by malo byť veľmi dôležité, pretože dlho sedieť na nepohodlnej stoličke pri stole môže byť únavné. Sedáky na stoličky z našej ponuky spríjemnia stolovanie a sedenie na sedákoch už bude príjemný zážitok, ktorý umocní aj chuť do jedla.

naše podsedáky

Prvý typ podsedáku je šitý ako celok, skladá sa z troch vrstiev (vrchná a spodná látka a výplň, ktorá je z hrubého nemäkčeného vatelínu 300g/m2). Je obojstranný, jedna strana so vzorom, druhá je jednofarebná. Vyplnený je hrubým, nemäkčeným vatelínom. Na kratšej zadnej strane má podsedák prišité šnúrky, aby sa dal priviazať o operadlo. Druhý typ je poťah na molitan rôznej hrúbky a veľkosti. Táto obliečka sa perie samostne bet výplne. Zatvára sa na zadnej strane na zips a zento podsedák nie je obojstranný. Dodávame s výplňou, alebo aj bez iba ko obliečku. Podsedáky sú dizajnovo doladené k ďaľším výrobkom z rovnakej kolekcie látok (obrus obrúsok, prestieranie, chňapky...), takže umožňujú interiér doladiť do rovnakého farebného štýlu. Používame rôzne štýly dekoračných látok - kvetinové, natur, moderné, vintage.

záhradné sedenie s podsedákmi

Relaxujte na Vašej záhrade, terase, alebo balkóne! Záhradné podušky majú praktický, ale aj estetický účel. Podušky sú pohodlné a spríjemňujú posedenie na záhrade. Počas dlhých večerov na záhrade sú podušky vítaným doplnkom, ktorý príjemne zahreje sedaciu časť nábytku. Pri výbere podušky na stoličku či lehátko je treba zvážiť akú životnosť od nej vyžadujete. Kvalita látky a šitia významne ovplyvní životnosť.

Súvisiace produkty

Parametre produktu

zloženie materiálu80% bavlna + 20% polyester
výplňnemäkčený vatelín 300g/m2

Vaše hodnotenia produktu

Napísať recenziu

podsedák ANNA

podsedák ANNA

bordó káro na režnej - podsedák na stoličku

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 8 ks :::::::::

Slovenský kroj Nano výrobky Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky