prestieranie EMIL

Modré ornamentové srdiečka na bielej - dekoračné prestieranie

Za tento produkt nie sú žiadne vernostné body.


3,10 €

Tento produkt momentálne nie je dostupný


2 až 5 dní

Bavlnené prestieranie je ušité zo 100%bavlnenej vysokogramážovej látky.  Pôvodné ľudové námety si určite nachádzajú miesto aj v súčasnom modernom dizajne. Je jednoduché, nevystužené, olemované po celom obvode .

Doporučujem prať v práčke na šetrnom programe.  Žehliť môžete na vysokej teplote.  Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

Cena je za jeden kus.

bielo modré prestieranie jednoduché

Bielo modré prestieranie je ušité z dekoračnej látky v rovnakom vzore ako stredový alebo iný obrus, Je nevystužené, zvyčajne olemované lemom 1 cm hrubým alebo po celom obvode lemované bavlnenou krajkou. Krásny ornamentový vzor modrých srdiečok na bielom podklade je olemovaný bielym bavlneným lemom. Nič nerozžiari kuchyňu lepšie ako originálne textilné doplnky. Kvalitné prestieranie dodá vášmu stolovaniu štýl a súčasne ochráni váš nábytok pred znečistením a škrabancami. Či už pripravujete jedálenský alebo kuchynský stôl na všedný deň, alebo potrebujete nachystať slávnostnú tabuľu, vždy siahnete po prestieraní pod taniere. Jeho funkciou je nie len ochrániť stôl, ale aj odhlučniť ( tanier na stole nehrkoce, príbor necinká). Rôzne vzory - romantické, moderné, vintage, natur alebo aj účelové na jednotlivé sviatky ako je veľká noc, či vianoce, vytvoria atmosféru akú práve potrebujete. V kombinácii so správne zvoleným obrusom, alebo štólou sa prestieranie stáva zároveň krásnou dekoráciou každej kuchyne a jedálne. Preto by sme sa nemali spoliehať len na jednu sadu prestierania. Treba mať niekoľko sád, vždy na inú príležitosť a svojich hostí dokážete prekvapiť krásnym stolom v každom ročnom období. Nebojte sa kombinovať farby a štýly. Jarné farby sú určite zelená so žltou, letné prestieranie môže hýriť farbami a kvetmi, na jeseň si môžete dopriať prírodné natur prestieranie vo vintage štýle, prírodné materiály ako juta alebo ľan sa Vám určite krásne odvďačia. Vianoce sú samostatná kategória, kde si naozaj môžete dopriať trochu luxusu, dať priestor fantázii a pohrať sa s výberom prestierania na slávnostnú vianočnú tabulu.

látkové bavlnené prestieranie versus plastové

Prestieranie môže byť rozdelené na dva základné druhy. Jednak to je sviatočné, ktoré okrem praktickej funkcie plní aj významnú estetickú funkciu. Poznáme tak napríklad výrobky na úpravu stola na narodeniny, či na kar, ale aj na narodeniny, alebo na Vianoce, prípadne slávnostné na Veľkú noc. Tieto druhy sú väčšinou vyrobené z kvalitnej bavlny alebo dekoračnej zmesovej látky. Je veľmi pekné a príjemné. Druhým typom je takzvané praktické, moderné prestieranie na stôl,čo sú vlastne podložky na stôl do kuchyne ktoré sa dávajú pod tanier, aby ste neušpinili stôl, alebo obrus na stole. Môže byť využívané najmä do kuchyne. Takéto prestieranie stola môže byť vyrobené z rôznych materiálov. Okrem textilných tak poznáme aj umelé, čo sú v podstate obdĺžnikové podložky z PVC. Veľmi obľúbené sú kúsky vhodné na akýkoľvek stôl. Nič však nenahradí krásu látkového prestierania, ktoré správne doladené s utierkami, chňapkami, podsedákmi a obrusom vyčaruje vo vašej kuchyni vždy príjemnú náladu.

Súvisiace produkty

Parametre produktu

zloženie materiálu100% bavlna

Vaše hodnotenia produktu

Napísať recenziu

prestieranie EMIL

prestieranie EMIL

Modré ornamentové srdiečka na bielej - dekoračné prestieranie

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 24 ks :::::::::

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Slovenský kroj Nano výrobky Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky