NÁVLEKY NA STOLIČKY

Stoličky v novom šate

NÁVLEK, POťAH, OBLIEČKA NA STOLIČKU

Návleky ochránia vaše stoličky pred poškodením a aj skrášlia stoličky pri rôznych príležitostiach. Návleky a obliečky na stoličky sú vhodným a finančne nie zaťažujúcim riešením, pokiaľ chcete zmeniť vzhľad svojej domácnosti, ktorá už stratila svoj pôvab, lebo túžite po novom štýle. Ná...

Stoličky v novom šate

NÁVLEK, POťAH, OBLIEČKA NA STOLIČKU

Návleky ochránia vaše stoličky pred poškodením a aj skrášlia stoličky pri rôznych príležitostiach. Návleky a obliečky na stoličky sú vhodným a finančne nie zaťažujúcim riešením, pokiaľ chcete zmeniť vzhľad svojej domácnosti, ktorá už stratila svoj pôvab, lebo túžite po novom štýle. Návleky na stoličky dokážu vytvoriť v interiéri romantickú a príjemnú atmosféru. Dodajú Vášmu bytu elegantný a slávnostný charakter. Veľký výber vzorov a farieb návlekov Vám umožní zmeniť vzhľad sedačky k určitej príležitosti ako sú Vianoce, Veľká noc, svadba, stužková, hody, či iná slávnostná udalosť. Návleky na stoličku prispôsobte aktuálnej nálade a pomôžu Vám keď máte malé deti alebo chováte psíka či mačičku. Ak máte staré a ošúchané stoličky, netreba ich vyhodiť, ale použite návleky a tým oživíte vašu izbu alebo kuchyňu. Zároveň usporíte a pomôžete ekológii.

Navlečiete ich na stoličku a mašľu v zadnej časti návleku uviažete. Mašľa spôsobí pekné nariasenie. Vďaka univerzálnemu strihu návleku vykonáte túto premenu naozaj len za niekoľko minút. Stolička si zachová svoj pôvodný tvar a úžitkové vlastnosti, no vďaka návleku bude vyzerať ako nová a hlavne nebude vystavená nepriaznivým vplyvom okolia. Stolička bude chránená od zničenia, zašpinenia, či poliatia tekutinou. Pokiaľ len predsa príde k nejakej nepríjemnej udalosti a návlek bude znečistený od tekutiny, nie je dôvod na paniku. Návlek na stoličku je čistiteľný. Ľahko sa sníma a možno ho prať.

Podľa starých slovanských tradícií má byť vianočný stôl bohatý a plný jedla. Je symbolom hojnosti, rodiny a sviatočnej pohody. Slávnostná vianočná tabuľa je vždy magická – všetky tie blýskavé odrazy, ligot, radosť v očiach, rodinné rozhovory a zvláštna nepolapiteľná atmosféra… Doprajte si chvíľku kľudu, urobte si šálku dobrej kávy a v predvianočnom zhone sa nechajte inšpirovať našim výberom podmanivého vianočného prestierania. Určite budete súhlasiť s tvrdením, že vianočná atmosféra bez sviatočne prestretej tabule by nebola dokonalá. Oblečte štedrovečerný stôl do vianočných farieb - červenej a zelenej, bielo zlatej, bielo striebornej, doplnte drobnými textilnými dekoráciami a vianoce môžu začať.

Viac
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Slovenský kroj Nano výrobky Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky