Machový prírodný obraz hexagon ELIAS

Cesta v machu - bezúdržbový machový obraz na stenu

35,90 €

Skladom posledné kusy


2 až 7 dní

Všetky machové obrazy sú originálne a každý jeden kus je unikátny. Procesom stabilizácie sa mach a lišajník stane úplne bezúdržbovým. Stabilizáciou sa odstráni aj potreba jeho rosenia, stačí mu prirodzená vlhkosť z prostredia ktorú pohlcuje, navyše stabilizáciou získal antistatické vlastnosti čiže sa nemusíte báť prachu. Machový obraz je kúsok prírody aj u Vás doma.

Set troch hexagonov - šesťuholníkov veľkostne aj farebne nadväzujúcich je vyrobený z jednoduchého dreveného podkladu, stabilizovaného machu, smrekovcových šišiek a brezových plátkov. Priemer jednotlivých šesťuholníkov je 31 cm, 26 cm a 21 cm.

Umiestniť ich môžete na akúkoľvek plochu, ktorá nie je vystavená priamemu slnečnému žiareniu, veľkým teplotným zmenám a veľkej vlhkosti. Výhodou je ale použitie aj v tmavých miestach Vašej domácnosti. Rôzne farby a tvary rámov zaručia že Váš priestor bude moderný a unikátny a navyše sa hodí ku všetkým materiálom! Samotný lišajník je veľmi mäkký na dotyk a jeho nadýchaný vzhľad pôsobí veľmi štýlovo.

Parametre produktu

materiálmach, drevo, prírodné dekorácie
ŠTÝLprírodný, natur

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 3 ks :::::::::

Slovenský kroj Krojové vecičky Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky