Kuchynská bavlnená utierka ZARA

Bielo béžová bavlnená kuchynská utierka s čipkovým vzorom

4,80 €


2 až 7 dní

Útulnosť vašej kuchyni a jedálni dodá predovšetkým štýlový textil. Pri servírovaní jedla sa váš stôl nezaobíde bez pekného prestierania, pri varení zase oceníte chňapku na horúce hrnce. Kam padne voda, tam zasiahne utierka, ktorá bude spolu s ostatným textilom samozrejme dokonale farebne ladiť s celou vašou kuchyňou. Kuchynská dekoračná utierka je ušitá zo 100% bavlny s romantickým čipkpvým vzorom. Zdobená je po obvode bielou čipkou. Utierky sú nielen dekoračné ale aj funkčné, majú uško na zavesenie. 

Kuchynské utierky sú doplnky rovnako dôležité ako riady, príbory alebo poháre. Keďže všetky plnia estetickú funkciu, kuchynské utierky sa musia taktiež hodiť ku dizajnu tohto priestoru. kuchynské utierky sú užitočné pri mnohých aktivitách, iných ako utieranie kuchynskej linky, napríklad sa často používajú na presúvanie jedla, zakrývanie misiek alebo na rolovanie rôznych dezertov na kuchynskom stole.

Cena je za jeden kus !!!

Produkty z našej ponuky sú šité ako sety z tej istej látky. Môžete si tak vytvoriť rovnakú líniu rôznych dekoračných prvkov.

Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

Parametre produktu

materiál100% bavlna
paličkovaná čipka100% bavlna
ŠTÝLromantický

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 18 ks :::::::::

Slovenský kroj Krojové vecičky Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky