Kuchynské ľanové utierky LUCIEN

Ľanové bielo prírodné - kuchynské utierky na riad

15,60 €

  • režná-biela
  • režná-biela


2 až 7 dní

Ľanové tkaniny sa označujú za najlepšie prírodné materiály. Ľan je štýlový, nadčasový a hlavne ekologický. Ľan je ušľachtilým materiálom, ktorý oslovuje ľudí, starajúcich sa o zdravý životný štýl. Ľanové plátno má antibakteriálne účinky a preto je vhodné pre alergikov.

Útulnosť vašej kuchyni a jedálni dodá predovšetkým štýlový textil. Pri servírovaní jedla sa váš stôl nezaobíde bez pekného prestierania, pri varení zase oceníte chňapku na horúce hrnce. Kam padne voda, tam zasiahne utierka, ktorá bude spolu s ostatným textilom samozrejme dokonale farebne ladiť s celou vašou kuchyňou. Dekoračné utierky sú štýlový doplnok do kuchyne. Sú ušité z 80% ľanu a 20% bavlny v prírodnej farbe. Zdobené sú bielou paličkovanou vsadkou. Ľan sa vyznačuje veľkou savosťou, preto poslúžia aj na utieranie riadu, ale predovšetkým ako doplnok v kuchyni. Kombinovať môžete aj s inými doplnkami z tejto kolekcie.

Cena je za jeden pár - 2 kusy !!!

Produkty z našej ponuky sú šité ako sety z tej istej látky. Môžete si tak vytvoriť rovnakú líniu rôznych dekoračných prvkov.

Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

Parametre produktu

materiálľan + bavlna
paličkovaná čipka100% bavlna
ŠTÝLprírodný, natur

Súvisiace produkty

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 26 ks :::::::::

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Slovenský kroj Krojové vecičky Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky