Ľanové kuchynské chňapky LUCIEN

Ľanové bielo prírodné kuchynské malé chňapky

7,20 €

  • režná-biela
  • režná-biela
  • biela-terakota
  • biela-terakota


2 až 7 dní

Ľanové plátno má antibakteriálne účinky a preto je vhodné pre alergikov. Ľan je štýlový, nadčasový a hlavne ekologický. Ľan je ušľachtilý materiál, ktorý oslovuje ľudí, starajúcich sa o zdravý životný štýl.

Vašej kuchyni a jedálni dodá útulnosť predovšetkým štýlový textil. Pri servírovaní jedla sa váš stôl nezaobíde bez pekného prestierania, pri varení zase oceníte chňapku na horúce hrnce. Kam padne voda, tam zasiahne utierka, ktorá bude spolu s ostatným textilom samozrejme dokonale farebne ladiť s celou vašou kuchyňou. Dekoračné chňapky sú štýlový doplnok a nepostrádateľný praktický pomocník v kuchyni. Sú ušité z 80% ľanu a 20% bavlny v prírodnej farbe. Zdobené sú bielou paličkovanou vsadkou. Chňapka s uškom na zavesenie je vyplnená hrubým nemäkčeným vatelínom, preto Vaše ruky spoľahlivo ochráni pred horúcimi uškami na hrncoch. Kuchynské chňapky nielenže zaistia bezpečnosť počas varenia, ale kuchyni dodajú aj kúsok štýlu

Cena je za jeden pár - 2 kusy !!!

Produkty z našej ponuky sú šité ako sety z tej istej látky. Môžete si tak vytvoriť rovnakú líniu rôznych dekoračných prvkov.

Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

Parametre produktu

materiálľan + bavlna
paličkovaná čipka100% bavlna
výplňnemäkčený vatelín 300g/m2
ŠTÝLprírodný, natur

Súvisiace produkty

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 30 ks :::::::::

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Slovenský kroj Krojové vecičky Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky