Kuchynské ľanové utierky SALOME

Ľanové staroružovo bordové - kuchynské utierky na riad

15,60 €


2 až 7 dní

Ľan je ušľachtilým materiálom, ktorý oslovuje ľudí, starajúcich sa o zdravý životný štýl. Ľanové plátno má antibakteriálne účinky a preto je vhodné pre alergikov. Ľan je štýlový, nadčasový a hlavne ekologický.

Útulnosť vašej kuchyni a jedálni dodá predovšetkým štýlový textil. Pri servírovaní jedla sa váš stôl nezaobíde bez pekného prestierania, pri varení zase oceníte chňapku na horúce hrnce. Kam padne voda, tam zasiahne utierka, ktorá bude spolu s ostatným textilom samozrejme dokonale farebne ladiť s celou vašou kuchyňou. Dekoračné ľanové utierky sú štýlový doplnok do kuchyne. Zdobené sú paličkovanou čipkou v opačných farbách. Ľan sa vyznačuje veľkou savosťou, preto poslúžia aj na utieranie riadu, ale predovšetkým ako doplnok v kuchyni. Kombinovať môžete aj s inými doplnkami z tejto kolekcie.

Kuchynské utierky sú doplnky rovnako dôležité ako riady, príbory alebo poháre. Keďže všetky plnia estetickú funkciu, kuchynské utierky sa musia taktiež hodiť ku dizajnu tohto priestoru. kuchynské utierky sú užitočné pri mnohých aktivitách, iných ako utieranie kuchynskej linky, napríklad sa často používajú na presúvanie jedla, zakrývanie misiek alebo na rolovanie rôznych dezertov na kuchynskom stole.

Cena je za jeden pár - 2 kusy !!!

Produkty z našej ponuky sú šité ako sety z tej istej látky. Môžete si tak vytvoriť rovnakú líniu rôznych dekoračných prvkov.

Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

Parametre produktu

materiál100% ľan
paličkovaná čipka100% bavlna
ŠTÝLchalupársky

Súvisiace produkty

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 26 ks :::::::::

Slovenský kroj Krojové vecičky Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky