obrus obdĺžnik SLNEČNICA

Slnečnice na režnej - obrus obdĺžnik

7,40 €

Skladom posledné kusy


2 až 7 dní

Menší obrus obdĺžnikového tvaru je ušitý zo zmesovej vysokogramážovej dekoračnej látky.  Slnečnice na režnom podklade sú kombinovane s jednofarebnou prírodnou látkou. Je vhodný na konferenčné stolíky alebo komody.

Produkty z našej ponuky sú šité ako sety z tej istej látky. Môžete si tak vytvoriť rovnakú líniu rôznych dekoračných prvkov.

 Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

obrus slnečnicový obdĺžnikový

Pekný celoročný obrus ozdobí vašu jedáleň a dodá jej nový a neopozeraný vzhľad. Obrus ochráni váš stôl pred poškodením alebo znečistením. Textilný obrus ľahko a pohodlne vyperiete. Mimoriadne obľúbené sú obrusy na režnom podklade pripomínajúcom tradičný ľan. Ich nespornou výhodou však je neporovnateľne nižšia cena a oveľa jednoduchšia údržba. Tieto materiály pôsobia výnimočne s bavlnenou paličkovanou čipkou, ktorú nájdete na mnohých našich obrusoch. Obrus obdĺžnikového tvaru sa používa na rozne veľkosti konfernečných stolíkov, alebo komody a iné nábytky s menšou plochou. Obrusy sú však stále najrozšírenejšie, všetky ostatné štóly, obrúsky a ďalšie drobné súčasti slúžia skôr ako doplnky. Pre všedné dni volíme pokrývky vzorované alebo v pestrých i jemných farbách, na ktorých sa stratí nejaký ten fliačik.Takéto obrúsky pôsobia dekoratívne nielen v kuchyni, ale aj v iných miestoctiach. V obývačke môžu byž doladené s vankúšmi na sedacej súprave, závesmi na oknách, či balkóne. V spálni oživia komodu, bielizník. Doladíme s prikrývkou na posteli, prehozom, alebo závesmi. Ich využietie nájdete v celom dome, ale aj vonku v altáne, záhradnom sedení.Skombinujte si ich s podsedákmi, večernými dekami na prikrytie kolien a večerné posedenie sa môže predĺžiť do neskorých hodín.

Obdĺžnikový obrus na komody a konferenčné stolíky

Slnečnice na režnom prírodnom podklade vytvoria neopakovateľnú atmosféru jarnom, veselom štýle. Väčšinou chceme, aby náš jedálenský stôl, komoda, bielizník bol chránený ale taktiež nám záleží na tom, aby dobre vyzeral. Snažíme sa ponúknuť taký sortiment obrusov aby si u nás každý zákazník našiel ten správny rozmer. Viac ako desať veľkostí obrusov hovorí samo za seba. Štvorcové, okrúhle, obdĺžnikové obrusy ponúkame vo viacerých veľkostiach. Okrem obrusov ponúkame krátke či dlhé šerpy a štóly, ktoré oceníte najmä pri kreatívnom prestieraní. A samozrejme nesmie chýbať ani textilné prestieranie. Naopak ešte viac vynikne, ako obrus tak aj Váš stôl, pri použití viacerých menších obrusov, či niekoľkých stredových pásových obrusov. Napríklad na obdĺžnikový stôl o rozmeroch 80 cm x 120 cm položte jeden stredový pás o veľkosti 40 cm x 160 cm, doplníte prestieranie pod taniere, ladiace so stredovým obrusom a všetko pôsobí príjemne a zladene.

každodenné a slávnostné Stolovanie

Pri jedálenskom stole sa pravidelne stretávajú príslušníci rodiny, odohrávajú sa tu rodinné „porady“ a slávnosti, uskutočňujú posedenia s priateľmi. A preto sa predstava rodinného stola v myšlienkach človeka vždy spájala a aj bude spájať s detstvom a rodinou, s nezameniteľnou vôňou domova. Pozdvihnite svoje stolovanie a vychutnajte si estetický zážitok z pekne prestretého stola.V dnešných moderných interiéroch sú obrusy často opomínané, ale ľudia by na ne rozhodne nemali zabúdať. Naozaj atraktívne obrusy dokážu aj z obyčajného jedálenského stola spraviť priam kráľovské stolovanie hodné tej najvzácnejšej návštevy. Preto majte vo vašej domácnosti vždy v zálohe kvalitný obrus na stôl nielen na špeciálne príležitosti. Zvyklosti a spôsob konzumácie jedál sú odrazom spôsobu života, odrazom kultúry i kultúrnosti človeka. Hoci sa spôsob stolovania v jednotlivých krajinách často líši, čo súvisí s historickými danosťami a zvyklosťami konkrétnej spoločnosti, rodinné stolovanie plní významnú úlohu v akejkoľvek kultúre bez ohľadu na národnosť, jazyk či zemepisnú polohu.

Parametre produktu

zloženie materiálu80% bavlna + 20% polyester
ŠTÝLmoderný

Súvisiace produkty

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 30 ks :::::::::

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Slovenský kroj Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky