obliečka na vankúš SLNEČNICA 2

Slnečnice na režnej - obliečka na vankúš

8,00 €

Tento produkt momentálne nie je dostupný


2 až 7 dní

Dekoračná obliečka na vankúš je ušitá zo zmesovej bavlny so zložením 80%bavlna a 20% polyester. Oranžovo hnedý slnečnicový vzor je na režnom podklade. Vzadu je obliečka jednofarebná, zapína sa na zips. Slnečnicový vzor je vhodný do kuchýň, obývačiek, ale určite vynikne aj v altánkoch alebo terasách.

Produkty z našej ponuky sú šité ako sety z tej istej látky. Môžete si tak vytvoriť rovnakú líniu rôznych dekoračných prvkov.

Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

Dekoračné obliečky na vankúše so slnečnicami na režnom podklade

Ozdobné vankúše nesmú chýbať v žiadnej domácnosti. Výber látky prispôsobte Vášmu zariadeniu v obývačke, spálni, či detskej izbe. Niekedy vynikne jednoduchá obliečka v prírodných farbách, inokedy treba siahnuť po výrazných farebných vankúšoch. Ideálne sú aj ako dekoračné vankúše na sedačku , kde jej ihneď dodajú šmrnc. Dekoračné vankúše spájajú prvky domáceho dizajnu s modernými farbami a vzormi. Mimoriadne obľúbené sú dekoračné obliečky na režnom podklade pripomínajúcom tradičný ľan. Ich nespornou výhodou však je neporovnateľne nižšia cena a oveľa jednoduchšia údržba. Tieto materiály pôsobia výnimočne s bavlnenou paličkovanou čipkou, ktorú nájdete na mnohých našich vankúšoch. Ozdobný vankúš je skvelou dekoráciou vášho interiéru.Môžete ich použiť takmer v každej miestnosti svojho domu či bytu, napríklad ako vankúše do obývačky, spálne, detskej izby, izby pre hostí, na chalupu a všade kde chcete docieliť moderný dizajn.Aj keď sa to nezdá, vankúše sú veľmi dôležitým dekoračným prvkom a v každom interiéri hrajú významnú úlohu. Vankúše majú rozmanité využitie, vytvárajú príjemnú atmosféru v miestnosti, sú pre nás užitočné a pekne vyzerajú. Siahnite po peknej obliečke na vankúš a doprajte vášmu domovu zmyselný detail. Pri výrobe ozdobných vankúšov sa kladie dôraz rovnako na detaily ako aj na pohodlie vankúša. Ozdobné vankúše nesmú chýbať v žiadnej domácnosti. Výber látky prispôsobte Vášmu zariadeniu v obývačke, spálni, či detskej izbe. Niekedy vynikne jednoduchá obliečka v prírodných farbách, inokedy treba siahnuť po výrazných farebných vankúšoch. Vinage štýl aj moderne zaradenom interiéri vynikne a dodá mu nádych minulých časov. Určite nič nepokazíte ani folklórnym štýlom, ktorý čerpá námet v ľudovej tradícii.

naše obliečky na vankúše

V našej ponuke nájdete obliečky prevažne štvorcové, ktoré sú buď na rubovej strane hlboko preložené, aby sa po oblečení neotvárali, alebo majú na rubovej strane zips. Vankúše sú po celom obvode sú lemované lemom v rovnakých farbách. Sú určené hlavne na štvorcové výplne o rozmere 40 cm x 40 cm. Jednoduchá údržba a vysoká dekoratívnosť, rozmanitosť vzorov, farieb a materiálov zaručí, že si určite máte z čoho vybrať. Vždy sa dajú dokombinovať s prehozmi, prešitými dekami, prípadne obrusmi na konferenčné stolíky a komody. Celá súprava potom zmení Váš interiér na nepoznanie. Niekoľko sád stačí a na jar máte izbu vo veľkonočnej nálade, počas leta sú vhodné veselé farby a kvety, na jeseň zvolíte obliečky a doplnky v prírodných farbách padaného lístia. Vianoce majú vlastnú atmosféru, torú môžete ešte vygradovať vianočnými a sviatočnými textilnými doplnkami.

Parametre produktu

zloženie materiálu80% bavlna + 20% polyester
ŠTÝLmoderný

Súvisiace produkty

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 30 ks :::::::::

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Slovenský kroj Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky