Eko set - MARION

Modrotlačový nákupný set - bavlnená taška plus tri zaťahovacie vrecká

18,90 €

Skladom posledné kusy


2 až 7 dní

Tento set je ekologickou variantou igelitových tašiek a mikroténých sáčkov. Set obsahuje tri nákupné zaťahovacie sáčky a jednu tašku. Je ušitý zo 100% bavlny. Sáčky majú strednú časť transparentnú (biely voál). Zaťahujú sa saténovými šnúrkami obojstranne. Sú vhodné na nakupovanie ale aj uskladňovanie suchých a sušených potravín.

Taška má vpredu veľké vrecko, kde sa nakupovacie sáčky zmestia a tak ich máte stále poruke. Je jednoduchá, bez podšívky, poskladaná zaberá minimum miesta, zmestí sa do kabelky. Taška má dve krátke uši a jedno dlhé cez plece.

Čo to zero waste vlastne je?

Je to predchádzanie vzniku odpadu, kedy robíte všetko preto, aby ste vyprodukovali minimálny, alebo dokonca žiaden odpad. Tento trend alebo životný štýl sa teší čoraz väčšej obľube a získava si priaznivcov po celom svete.

Rozmery: taška: 42 cm x 38 cm, malé vrecko: 27 cm x 21 cm, stredné vrecko: 33 cm x 25 cm, veľké vrecko: 39 cm x 28 cm

Nakupovacie vrecká

Šetrime prírodu. Vrecká sú ekologickou variantou igelitových sáčkov. Zídu sa Vám na nákup v supermarkete, na trhu, alebo len tak doma na skladovanie potravín. Vrecká sú vzdušné, sú určené na ovocie, zeleninu či pečivo. Keďže sú priehľadné, pekne vidíte čo v nich je, čo to určite ocenia aj predavačky v obchode. Okrem nakupovania sú využiteľné aj na sušenie byliniek. Poslúžia aj cestovateľom pri balení drobností. Nahradia kopec jednorázových sáčkov z mikroténu.

ZERO WASTE

Prvé, čo človeku asi napadne je začať viac a poctivejšie triediť odpad. Áno, tu je isto dobré začať, ale zároveň je tu veľmi zlé skončiť. Recyklácia síce odkloní odpad zo skládky a šetrí zdroje na výrobu nových vecí, ale zároveň je energeticky veľmi náročná a má dopad na životné prostredie. Kým papier a sklo sa recyklujú v pravom slova zmysle a teda naozaj z nich vzniká opäť papier a sklo, s plastom to už bohužiaľ nie je také ružové. Plast sa podrví na vločky a v lepšom prípade sa znovu použije ako prímes pri výrobe lavičky či plastovej šmyklavky. No tu už je skombinovaný s iným materiálom a preto ho už nebude možné opäť recyklovať. Čiže ďalší krok je skládka ?? Z toho teda vychádza, že jediným udržateľným spôsobom je redukcia odpadu. Jednoducho zabránenie jeho vzniku. Ak nevznikne, tak ho netreba recyklovať, spaľovať či večne skladovať na skládke.

Plážové tašky

Tašky na pláž - super doplnok na letnú sezónu! Chystáte sa k moru či do mesta? Veľmi praktickým a elegantným doplnkom sú práve veľké plážové tašky. Obľúbená kniha, časopis, hydratácia v podobe fľaše s vodou, tunika, peňaženka a šiltovka či klobúk? Tomu sa hovorí potrebná výbava na pláž či výlet k vode. Všetky tieto veci sa vám skvelo zmestia do priestrannej plážovej tašky, na ktorú nedáte dopustiť.

Štýlové, nadčasové a ekologické bývanie

Ekológia a dizajn idú v dnešnej dobe ruku v ruke. V tejto kategórii si vyberú aj najnáročnejší zákazníci. Obrusy sú šité z mimoriadnych materiálov ako je ľan, bavlna a pod. Sú vysoko ekologické, z čistých prírodných materiálov a preto spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritéria. Moderný dizajn, kvalitné materiály a módne farebné kombinácie uspokoja požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Chcete, aby váš dom či byt vyzeral štýlovo? Milujete luxusné bytové doplnky a exkluzívny moderný dizajn? Hľadáte netradičný, originálny a moderný darček? Vyberte si z veľkého množstva kvalitných a originálnych bytových doplnkov, luxusného bytového textilu, moderných dekorácií.

Parametre produktu

zloženie materiálu100% bavlna
ŠTÝLZERO WASTE
Slovenský kroj Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky