obrus obdĺžnik DIANA 2

Vintage ruže na režnom melíre - obrus obdĺžnik

8,60 €

Skladom posledné kusy


2 až 5 dní

Menší obrus obdĺžnikového tvaru je ušitý zo zmesovej vysokogramážovej dekoračnej látky. Vintage vzor je kombinovaný s jednofarebnou zelenou a smotanovou látkou. Je vhodný na konferenčné stolíky alebo komody.

Doporučujem prať v práčke na 40 stupňov, žehliť môžete na vysokej teplote.  Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

obrus - hit vášho domova

Hitom do vášho bytu môže byť určite aj pekný obrus. Premeňte svoj jedálenský stôl v moderný dizajnový kúsok. Postačí prestrieť prestierania a stredový pás a rázom je príjemná zmena pri stolovaní. Zaujímavé dizajnové kúsky prestierania a stredové pásy ktoré sú elegantné, krásne a rôznych tvarov a farieb. Prestierania a stredové pásy-štóly okrem estetického hľadiska ponúkajú aj ochranu stolov pred fľakmi a škrabancami. Pekný celoročný obrus s ozdobným lemom, ktorý ozdobí vašu jedáleň a dodá jej nový a neopozeraný vzhľad. Obrus ochráni váš stôl pred poškodením alebo znečistením. Textilný obrus ľahko a pohodlne vyperiete. Nemáte radi holé stoly? Chcete, aby bol zahalený úplne alebo len čiastočne? U nás si môžete vybrať z rôzne veľkých kusových obrusov, ktoré rozžiaria Váš stôl. Nech už je to jedálenský stôl alebo konferenčný stolík v obývačke. Ponúkame buď veľké obrusy, ktoré ukryjú celý stôl, že mu budú vytŕčať len nohy, alebo takzvané behúne, ktoré sú pekným doplnkom k menším stolom. Dobre behúne vyzerajú aj na veľkom stole, pretože mu dodajú iný a nezameniteľný efekt. Pre zvýšenie estetického dojmu môžete obrusy farebne skombinovať aj s prestieraním. Môžete si vyberať z niekoľkých moderných farieb a vzorov. Rozmery obrusov i prestieranie by ste mali vždy prispôsobiť veľkosti stola. Obrusy tvoria dnes už takmer neoddeliteľnú súčasť každej domácnosti. Prestretý stôl je skrátka symbolom útulného domova. Obrusy sú estetickou ochranou stola pred poškodením alebo ušpinením, nejde teda len o okrasný doplnok, ale spĺňajú aj oveľa praktickejšiu funkciu – chránia stôl. Niekedy je výber vhodného obrusa rozhodujúci, pretože nie na každú príležitosť sa hodí jeden a ten istý obrus. Materiál, farby a rozmery musia rešpektovať konkrétnu situáciu.

Obdĺžnikový obrus na komody a konferenčné stolíky

Vintage kvety na režnom prírodnom podklade vytvoria neopakovateľnú atmosféru jarnom, veselom štýle. Väčšinou chceme, aby náš jedálenský stôl, komoda, bielizník bol chránený ale taktiež nám záleží na tom, aby dobre vyzeral. Snažíme sa ponúknuť taký sortiment obrusov aby si u nás každý zákazník našiel ten správny rozmer. Viac ako desať veľkostí obrusov hovorí samo za seba. Štvorcové, okrúhle, obdĺžnikové obrusy ponúkame vo viacerých veľkostiach. Okrem obrusov ponúkame krátke či dlhé šerpy a štóly, ktoré oceníte najmä pri kreatívnom prestieraní. A samozrejme nesmie chýbať ani textilné prestieranie. Naopak ešte viac vynikne, ako obrus tak aj Váš stôl, pri použití viacerých menších obrusov, či niekoľkých stredových pásových obrusov. Napríklad na obdĺžnikový stôl o rozmeroch 80 cm x 120 cm položte jeden stredový pás o veľkosti 40 cm x 160 cm, doplníte prestieranie pod taniere, ladiace so stredovým obrusom a všetko pôsobí príjemne a zladene.

Obrus do reštaurácie a kaviarne

Priestory reštaurácie sú obľúbeným miestom usporadúvania rôznych spoločenských akcií ako sú recepcie, bankety, svadby, rodinné oslavy a udalosti, firemné večierky. Aj reštaurácia môže pôsobiť veľkolepo a výnimočne, obzvlášť pri slávnostných príležitostiach. Aby sa u nás ľudia príjemne cítili a radi sa k nám vracali za účelom organizovania slávností, kladieme veľký dôraz na výzdobu. Niet nad dokonalý prvý dojem zo svadobnej sály či iného slávnostného prestierania. Stoly, servítky, sviečky, kvetinová výzdoba zladené na určenú príležitosť a množstvo ďalších detailov Vám vyrazí dych. Viete čo osloví hostí reštaurácie ešte skôr ako chutné jedlo? Dokonale upravené a čisté prestieranie stolov. Reštauračné textílie sú jedným zo základných dizajnových i prevádzkových prvkov jedálenského priestoru. Interiér reštaurácie opticky zharmonizujú, oteplia a dodajú mu želaný štýlový akcent. Hoci perfektne prestretá reštaurácia pôsobí esteticky a útulne, reštauračný textil nie je v očiach zákazníkov len vecou dizajnu. Čistý a hladký obrus napovedá o úrovni reštaurácie, jej hygienických štandardoch a vzťahu k hosťom. Precízne upraveným prestieraním prejavujete zákazníkovi úctu a pohostinnosť. Prestretý obrus od nepamäti víta hostí. Vyberte si reštauračný textil, ktorý zanechá vo vašich hosťoch dojem čistoty a pohostinnosti. Výrazne to ovplyvní vaše referencie a návštevnosť. Stôl pozývajúci k jedlu Dizajn a povaha prestierania úzko súvisí s celkovým dizajnom reštauračného priestoru. Základné pravidlo však platí všade: starostlivo prestretý stôl pozýva k jedlu, zatiaľ čo stôl bez obrusu pôsobí naho a studeno. Výber našich obrusov vám dáva priestor prispôsobiť prestieranie svojej reštaurácie potrebám priestoru i vašim nárokom na údržbu. Venujte pozornosť každej jednej vrstve prestierania pre dosiahnutie výslednej dokonalosti. Dokonale upravené a čisté prestieranie stolov. Reštauračné textílie sú jedným zo základných dizajnových i prevádzkových prvkov jedálenského priestoru. Interiér reštaurácie opticky zharmonizujú, oteplia a dodajú mu želaný štýlový akcent.

Súvisiace produkty

Parametre produktu

zloženie materiálu70% bavlna + 30% polyester

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 4 ks :::::::::

Slovenský kroj Nano výrobky Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky