Doručenie do Vianoc garantujeme len pri objednávkach, ktoré budú vytvorené na dobierku, alebo uhradené vopred prevodom do 14.12.2020.
Posledné balíčky budeme odosielať kuriérnou službou 18.12.2020.
Ďakujeme za Vašu priazeň a prajeme príjemné prežitie Vianočných sviatkov.

prestieranie DIANA

Vintage ruže na režnom melíre - textilné prestieranie 

4,70 €


2 až 7 dní

Prestieranie je trojvrstvové, vystužené obojstranným vlizelínom. Zdobené je paličkovanou bavlnenou krajkou vo farebných prechodoch a olemované po celom obvode . Je ušité z vysokogramážovej dekoračnej látky.  Vintage kvety na režnom podklade sú kombinovane s jednofarebnou krémovou a zelenoulátkou. Vynikne na každom jedálenskom a kuchynskom stole. 

Doporučujem prať v práčke na šetrnom programe. Žehliť môžete na vysokej teplote. Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

Cena je za jeden kus prestierania.

Vintage prestieranie

Či už pripravujete jedálenský alebo kuchynský stôl na všedný deň, alebo potrebujete nachystať slávnostnú tabuľu, vždy siahnete po prestieraní pod taniere. Nič nerozžiari kuchyňu lepšie ako originálne textilné doplnky.Textilné vystužené prestieranie sa skladá z troch vrstiev, stredná je obojstranne lepivá výstuž, líce tvorí dekoračná látka, rub je zo 100% bavlny.Jeho funkciou je nie len ochrániť stôl, ale aj odhlučniť ( tanier na stole nehrkoce, príbor necinká). Toto prestieranie je ušité v kombinácii troch látok, farebne zladených. Rôzne vzory - romantické, moderné, vintage, natur alebo aj účelové na jednotlivé sviatky ako je veľká noc, či vianoce, vytvoria atmosféru akú práve potrebujete. V kombinácii so správne zvoleným obrusom, alebo štólou sa prestieranie stáva zároveň krásnou dekoráciou každej kuchyne a jedálne. Preto by sme sa nemali spoliehať len na jednu sadu prestierania.Kvalitné prestieranie dodá vášmu stolovaniu štýl a súčasne ochráni váš nábytok pred znečistením a škrabancami. Treba mať niekoľko sád, vždy na inú príležitosť a svojich hostí dokážete prekvapiť krásnym stolom v každom ročnom období. Nebojte sa kombinovať farby a štýly. Jarné farby sú určite zelená so žltou, letné prestieranie môže hýriť farbami a kvetmi, na jeseň si môžete dopriať prírodné natur prestieranie vo vintage štýle, prírodné materiály ako juta alebo ľan sa Vám určite krásne odvďačia. Vianoce sú samostatná kategória, kde si naozaj môžete dopriať trochu luxusu, dať priestor fantázii a pohrať sa s výberom prestierania na slávnostnú vianočnú tabulu.

textilné prestieranie

Premeňte svoj jedálenský stôl v moderný dizajnový kúsok. Postačí prestrieť prestierania a stredový pás a rázom je príjemná zmena pri stolovaní. Zaujímavé dizajnové kúsky prestierania a stredové pásy ktoré sú elegantné, krásne a rôznych tvarov a farieb. Prestierania a stredové pásy-štóly okrem estetického hľadiska ponúkajú aj ochranu stolov pred fľakmi a škrabancami.Každé prestieranie môže byť rozdelené na dva základné druhy. Jednak to je sviatočné, ktoré okrem praktickej funkcie plní aj významnú estetickú funkciu. Poznáme tak napríklad výrobky na úpravu stola na narodeniny, či na kar, ale aj na narodeniny, alebo na Vianoce, prípadne slávnostné na Veľkú noc. Tieto druhy sú väčšinou vyrobené z kvalitnej bavlny alebo dekoračnej zmesovej látky. Je veľmi pekné a príjemné. Druhým typom je takzvané praktické, moderné prestieranie na stôl,čo sú vlastne podložky na stôl do kuchyne ktoré sa dávajú pod tanier, aby ste neušpinili stôl, alebo obrus na stole. Môže byť využívané najmä do kuchyne. Takéto prestieranie stola môže byť vyrobené z rôznych materiálov. Okrem textilných tak poznáme aj umelé, čo sú v podstate obdĺžnikové podložky z PVC. Veľmi obľúbené sú kúsky vhodné na akýkoľvek stôl. Nič však nenahradí krásu látkového prestierania, ktoré správne doladené s utierkami, chňapkami, podsedákmi a obrusom vyčaruje vo vašej kuchyni vždy príjemnú náladu.

Ako prať textilné prestieranie

Pri praní akýchkoľvek prestieraní sa riaďte pracími symbolmi, ktoré sú vždy na produkte vyznačené. Nepoužívajte príliš veľa aviváže, inak Vám na výrobku zostanú sivé škvrny. Pri praní je tiež dobré vo fáze odstreďovania znížiť otáčky. Obrusy žehlite najlepšie za vlhka, pôjde Vám to ľahšie. Lepšie sa tiež žehlia pri použití škrobu na bielizeň.

Parametre produktu

zloženie materiálu70% bavlna + 30% polyester
paličkovaná čipka100% bavlna
lepivá výstužobojstranne lepivý ronofix 140+18+18

Súvisiace produkty

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 8 ks :::::::::

Slovenský kroj Nano výrobky Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky