prestieranie NINA

Bordó vetvičky na režnej - textilné prestieranie 

4,70 €


2 až 7 dní

Prestieranie je trojvrstvové vystužené, olemované po celom obvode. Je ušité z vysokogramážovej dekoračnej látky s bordovým vzorom vetvičiek na režnom podklade. Vynikne na každom jedálenskom a kuchynskom stole. Ozdobené je vo farebných prechodoch bavlnenou čipkou.

Produkty z našej ponuky sú šité ako sety z tej istej látky. Môžete si tak vytvoriť rovnakú líniu rôznych dekoračných prvkov.

Cena je za jeden kus prestierania.

Prestieranie v prírodnom štýle

Prestieranie je ušité v kombinácii dvoch látok, farebne zladených. Vystužené prestieranie sa skladá z troch vrstiev, stredná je obojstranne lepivá výstuž, líce dvoré dekoračná látka, rub je zo 100% bavlny. Nič nerozžiari kuchyňu lepšie ako originálne textilné doplnky. Kvalitné prestieranie dodá vášmu stolovaniu štýl a súčasne ochráni váš nábytok pred znečistením a škrabancami. Či už pripravujete jedálenský alebo kuchynský stôl na všedný deň, alebo potrebujete nachystať slávnostnú tabuľu, vždy siahnete po prestieraní pod taniere. Jeho funkciou je nie len ochrániť stôl, ale aj odhlučniť ( tanier na stole nehrkoce, príbor necinká). Rôzne vzory - romantické, moderné, vintage, natur alebo aj účelové na jednotlivé sviatky ako je veľká noc, či vianoce, vytvoria atmosféru akú práve potrebujete. V kombinácii so správne zvoleným obrusom, alebo štólou sa prestieranie stáva zároveň krásnou dekoráciou každej kuchyne a jedálne. Preto by sme sa nemali spoliehať len na jednu sadu prestierania. Treba mať niekoľko sád, vždy na inú príležitosť a svojich hostí dokážete prekvapiť krásnym stolom v každom ročnom období. Nebojte sa kombinovať farby a štýly. Jarné farby sú určite zelená so žltou, letné prestieranie môže hýriť farbami a kvetmi, na jeseň si môžete dopriať prírodné natur prestieranie vo vintage štýle, prírodné materiály ako juta alebo ľan sa Vám určite krásne odvďačia. Vianoce sú samostatná kategória, kde si naozaj môžete dopriať trochu luxusu, dať priestor fantázii a pohrať sa s výberom prestierania na slávnostnú vianočnú tabulu.

textilné prestieranie versus plastové

Prestieranie môže byť rozdelené na dva základné druhy. Jednak to je sviatočné, ktoré okrem praktickej funkcie plní aj významnú estetickú funkciu. Poznáme tak napríklad výrobky na úpravu stola na narodeniny, či na kar, ale aj na narodeniny, alebo na Vianoce, prípadne slávnostné na Veľkú noc. Tieto druhy sú väčšinou vyrobené z kvalitnej bavlny alebo dekoračnej zmesovej látky. Je veľmi pekné a príjemné. Druhým typom je takzvané praktické, moderné prestieranie na stôl,čo sú vlastne podložky na stôl do kuchyne ktoré sa dávajú pod tanier, aby ste neušpinili stôl, alebo obrus na stole. Môže byť využívané najmä do kuchyne. Takéto prestieranie stola môže byť vyrobené z rôznych materiálov. Okrem textilných tak poznáme aj umelé, čo sú v podstate obdĺžnikové podložky z PVC. Veľmi obľúbené sú kúsky vhodné na akýkoľvek stôl. Nič však nenahradí krásu látkového prestierania, ktoré správne doladené s utierkami, chňapkami, podsedákmi a obrusom vyčaruje vo vašej kuchyni vždy príjemnú náladu.

Parametre produktu

zloženie materiálu80% bavlna + 20% polyester
paličkovaná čipka100% bavlna
lepivá výstužobojstranne lepivý ronofix 140+18+18
ŠTÝLvidiecky

Súvisiace produkty

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 30 ks :::::::::

Slovenský kroj Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky