Vianočný adventný svietnik PERSEUS

Vianočná dekorácia - drevená polička, svietnik

19,90 €

Skladom posledné kusy


2 až 7 dní

Netradičný drevený vianočný doplnok, pre tých, ktorí sa neboja originálnych dekorácií. Je vyrobený z masívu (smrekové drevo), doplnený svietnikmi na čajovú sviečku(sklo). Nadpis Merry Christmas je dýhový výrez. Drevená polička môže slúžiť ako ozdoba na stole, zavesená na stene v čase adventu, ale aj ako dekorácia počas celých Vianočných sviatkov. Sklenený svietnik(recy) je dekorovaný špagátom a drevenými vianočnými ozdobami. Drevo je opracované ručne, nemá žiadnu povrchovú úpravu.

Balenie obsahuje: Drevená polička, dve hmoždinky, dve skrutky, štyri kusy sklenených svietnikov a štyri čajové sviečky

DREVENÉ VIANOČNÉ STROMČEKY

Stromček z dreva je ekologická alternatíva vianočného stromu, ktorý netreba každý rok vypíliť, vydrží vám veľa rokov. Zima je skoro tu a čakáme ju s nadšením a radosťou! Mnohí z vás možno už tuho rozmýšľali, ako vyzdobiť a vytvoriť si vlastné vianočné stromčeky a rôzne ozdoby. Ako sa blížia Vianoce, začíname mať taký sviatočný stres a zhon. Ale nájdite si chvíľku pre seba a rodinu a spoločne sa pustite do výroby vlastných vianočných dekorácií z dreva. Tieto atypické vianočné stromčeky sú hitom Vianoc 2019. Pomôžte aj Vy životnému prostrediu a zadovážte si do Vášho domova krásny, drevený stromček , ktorý Vám vydrží roky. Či už sa rozhodnete pre malý či veľký, biely či červený, Vašich hostí určite očarí!

Handmade Vianoce.

Vyrobiť či kúpiť? Trendom týchto Vianoc je výzdoba zložená z množstva dekorácií, ktoré si možno poľahky vlastnoručne vyrobiť. Takže či už nájdete inšpiráciu, alebo len tip na nákup, Vianoce v štýle handmade sa blížia. Ručná práca sa dostáva do popredia čím ďalej, tým viac a možno viacerí z nás majú práve v čase adventu a Vianoc väčšiu chuť si vyrobiť niečo sami. Jednoduchých nápadov je mnoho a veľakrát stačí siahnuť po starých predmetoch, ktorým po drobných úpravách vdýchnete nový život. Môžu to byť staré drevené hračky alebo úžitkové predmety, ktorým dodáte kus zo seba a pretvoríte si ich podľa vlastných predstáv.

Ak ešte stále váhate v akých farebných tónoch dekorovať slávnostnú tabuľu, pripravili sme pre vás množstvo inšpiratívnych nápadov. Všeobecne platí, že dovolené je maximálne všetko, ak to stolu neuberie na jeho slávnostnom šate, glamoure a veľkoleposti. Nebojte sa využívať sviečky a množstvo skla – krásne totiž odrážajú plamene sviečok a vytvárajú tak neopakovateľnú atmosféru nielen pri stole. S pôsobivou vianočnou výzdobou sa k Vám domov nasťahuje krásna adventná atmosféra. Štedrá večera sa nezadržateľne blíži a vy určite chcete, aby váš slávnostný stôl vyzeral čo najlepšie. Prinášame vám najkrajšie nápady na štedrovečerné prestieranie plus jednoduché dekorácie, ktoré dotiahnu slávnostný večer do absolútnej dokonalosti. Na vianočný stôl je najlepším riešením použitie takzvaného vrstveného prestierania. K tomu použite najprv základný obrus. Ten je možné zvoliť v klasickej bielej farbe, prípadne iných, skôr svetlých farbách. Základný obrus by mal pokrývať celú jeho dosku a presahovať tiež cez kraje. Na základný obrus, ideálne bez akéhokoľvek motívu alebo vzoru, potom položte menší obrus, ktorý sa bude farebne líšiť. Pre vianočné chvíle je ideálny zvoliť napríklad obrus v zlatej farbe, určite sa hodia aj obrusy, ktoré majú vyšité najrôznejšie vianočné motívy (ozdoby, stromčeky atď.). Okrem zlatého obrusu sú vhodné tiež ďalšie tradičné vianočné farby – modrá, červená, zelená.

DEKORÁCIE DO KUCHYNE

Nielen provensálska, rustikálna alebo vidiecka kuchyňa môže byť pekná. Áno, nábytok zohráva síce dôležitú rolu, ale dekoratívne doplnky sú často krát tou najmenej viditeľnou, no zároveň najprenikavejšou súčasťou kuchyne.Medzi kuchynské doplnky patria aj textilné doplnky, ktoré môžu mať nielen dekoratívny, ale najmä praktický charakter. Veľmi častým doplnkom obrusy na kuchynský stôl, pričom vôbec nejde len o „zvyk“ našich starých mám prestierať na stôl niečo, čo ho ochráni pred zašpinením. K obrusom môžete vhodne farebne aj materiálovo nakombinovať prestieranie, ktoré si prispôsobíte podľa počtu miest na sedenie za stolom. K tomu najviac praktickému textilu patria kuchynské utierky, zástery a chňapky. Varenie a servírovanie vám pôjde doslova od ruky.

Parametre produktu

zloženie materiálusmrekové drevo, preglejka, sklo, jutový špagát
ŠTÝLprírodný, natur
Slovenský kroj Slovenské kroje Blanciare a mosadzné pracky