Látkový batoh SOVA

Sovičky na béžovej - originálny zaťahovací textilný vak, batoh

13,30 €

množstvo


2 až 7 dní

Popis produktu

 

Eko varianta - nakupovanie bez igelitiek

Originálny a trendy batoh s podšívkou. Zaťahovacie vaky sa stali veľmi vyhľadávanými pomocníkmi pri nakupovaní, prechádzkach a iných aktivitách, kde potrebuješ voľné ruky a zároveň chceš mať všetko potrebné so sebou. Batoh je ušitý z hrubej vysokogramážovej zmesovej látky s motívmi rôznych sovičiek. Vpredu má veľké vrecko s aplikáciou. Podšitý je 100% bavlnenou látkou. Dĺžka šnúr je nastaviteľná. Batohy sú skvelou alternatívou tašiek. Sú priestranné a pohodlné. Môžeme do nich zbaliť všetko potrebné. Vďaka atraktívnemu vzoru a prírodnej farbe je aj štýlovým módnym doplnkom.

Nájdi si svoj štýl a chráň životné prostredie!

Textilný EKO batoh

Vaky a batohy ti umožnia mať stále voľné ruky. Každý z nás ale môže prispieť k tomu, aby naša planéta slúžila ešte aj ďalším generáciám a neničili sme si ju. Niekedy stačia naozaj malé zmeny. Namiesto igelitky si prines do obchodu vlastnú látkovú tašku. Do podobnej tašky si jednoducho aj navážiš ovocie ži zeleninu a vyhneš sa tak jednorazovej igelitke.Nepoužívajte igelitky. Zmeňte svoje zvyky a prispejte svojou troškou k ochrane životného prostredia. Vymeňte igelitku za pevný a moderný textilný vak. Igelitové tašky nie sú ekologické ani moderné. Čím ich nahradiť? Igelitky môžete totiž vyradiť zo svojho života úplne. Ponúka sa vám hneď niekoľko alternatív. Veľmi populárne sú látkové tašky, ktoré môžete poskladať do kabelky. Trendy sú aj plátenné verzie batohov s rôznymi nápismi či potlačou – dajú sa nosiť aj na kúpalisko, pláž alebo len tak do mesta.

ZERO WASTE

Prvé, čo človeku asi napadne je začať viac a poctivejšie triediť odpad. Áno, tu je isto dobré začať, ale zároveň je tu veľmi zlé skončiť. Recyklácia síce odkloní odpad zo skládky a šetrí zdroje na výrobu nových vecí, ale zároveň je energeticky veľmi náročná a má dopad na životné prostredie. Kým papier a sklo sa recyklujú v pravom slova zmysle a teda naozaj z nich vzniká opäť papier a sklo, s plastom to už bohužiaľ nie je také ružové. Plast sa podrví na vločky a v lepšom prípade sa znovu použije ako prímes pri výrobe lavičky či plastovej šmyklavky. No tu už je skombinovaný s iným materiálom a preto ho už nebude možné opäť recyklovať. Čiže ďalší krok je skládka ?? Z toho teda vychádza, že jediným udržateľným spôsobom je redukcia odpadu. Jednoducho zabránenie jeho vzniku. Ak nevznikne, tak ho netreba recyklovať, spaľovať či večne skladovať na skládke.

Plážové tašky

Tašky na pláž - super doplnok na letnú sezónu! Chystáte sa k moru či do mesta? Veľmi praktickým a elegantným doplnkom sú práve veľké plážové tašky. Obľúbená kniha, časopis, hydratácia v podobe fľaše s vodou, tunika, peňaženka a šiltovka či klobúk? Tomu sa hovorí potrebná výbava na pláž či výlet k vode. Všetky tieto veci sa vám skvelo zmestia do priestrannej plážovej tašky, na ktorú nedáte dopustiť.

Štýlové, nadčasové a ekologické bývanie

Ekológia a dizajn idú v dnešnej dobe ruku v ruke. V tejto kategórii si vyberú aj najnáročnejší zákazníci. Obrusy sú šité z mimoriadnych materiálov ako je ľan, bavlna a pod. Sú vysoko ekologické, z čistých prírodných materiálov a preto spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritéria. Moderný dizajn, kvalitné materiály a módne farebné kombinácie uspokoja požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Chcete, aby váš dom či byt vyzeral štýlovo? Milujete luxusné bytové doplnky a exkluzívny moderný dizajn? Hľadáte netradičný, originálny a moderný darček? Vyberte si z veľkého množstva kvalitných a originálnych bytových doplnkov, luxusného bytového textilu, moderných dekorácií.

Parametre produktu

materiál80% bavlna + 20% polyester
podšívka100% bavlna
ŠTÝLZERO WASTE

Súvisiace produkty

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 2 ks :::::::::