Nástenné machové hodiny MOSS 2

Okrúhle machové hodiny do každého interiéru.

49,00 €

množstvo

Skladom posledný kus


2 až 7 dní

Popis produktu

 

Každé hodiny sú originálne a každý jeden kus je unikátny. Machové hodiny sú unikátny a funkčný doplnok každého interiéru. Sú vhodné do pracovne, obývačky ale aj v kuchyni môžu byť veľmi praktické. Ciferník hodín je zo smrekovej okrúhlej preglejky, zdobený plátom so stabilizovaným severským lišajníkom a brezovými kolieskami s drevenými číslicami. Na hodinách je použitý strojček Quartz s tichým chodom. Na zadnej strane je umiestnený kovový háčik na zavesenie.

Hodiny sú nevyhnutnosťou a zároveň estetickou dekoráciou, na stene neprekážajú a interiér je s nimi oveľa krajší.

Umiestniť ich môžete na akúkoľvek plochu, ktorá nie je vystavená priamemu slnečnému žiareniu, veľkým teplotným zmenám a veľkej vlhkosti. Výhodou je ale použitie aj v tmavých miestach Vašej domácnosti. Samotný lišajník je veľmi mäkký na dotyk a jeho nadýchaný vzhľad pôsobí veľmi štýlovo.

Procesom stabilizácie sa mach a lišajník stane úplne bezúdržbovým. Stabilizáciou sa odstráni aj potreba jeho rosenia, stačí mu prirodzená vlhkosť z prostredia ktorú pohlcuje, navyše stabilizáciou získal antistatické vlastnosti čiže sa nemusíte báť prachu. Machová dekorácia je kúsok prírody aj u Vás doma.

Parametre produktu

materiálmach, drevo, prírodné dekorácie
ŠTÝLprírodný, natur

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 6 ks :::::::::