Zobrazen├ę polo┼żky

Informácie

srdie─Źko LINA

Kvetinov├ę ┼í├ílky na sivom mel├şre - dekora─Źn├ę srdie─Źko

2,20 ÔéČ

mno┼żstvo


2 a┼ż 7 dní

Popis produktu

 

Textiln├í dekor├ícia v tvare srdie─Źka je u┼íit├í zo sivomodrej dekora─Źnej l├ítky. Vyplnen├ę je guli─Źkov├Żm dut├Żm vl├íknom. Srdie─Źko m├┤┼że sl├║┼żi┼ą ako dekor├ícia na k─żu─Źke okna, na dvierkach kuchynskej linky alebo kde V├ís napadne. Rozmer srdie─Źka je cca 13 x13 cm, d─║┼żka ┼ín├║rky na zavesenie je 20 cm.

Produkty z na┼íej ponuky s├║ ┼íit├ę ako sety z tej istej l├ítky. M├┤┼żete si tak vytvori┼ą rovnak├║ l├şniu r├┤znych dekora─Źn├Żch prvkov.

Modern├ę textiln├ę dekor├ície do bytu alebo domu.

AAk patr├şte medzi ─żud├ş, ktor├Ż maj├║ radi praktick├ę dekor├ície a m├íte v pl├íne osvie┼żi┼ą v├í┼í domov farbami, ─Źi prida┼ą nejak├Ż zauj├şmav├Ż dekora─Źn├Ż prvok, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą napr├şklad ─Źaro z├ívesov alebo oblie─Źok. Pomerne lacn├í, funk─Źn├í dekor├ícia, ktor├í dok├í┼że da┼ą priestoru ├║plne in├Ż ┼ít├Żl. Po─Ćme sa teda pozrie┼ą na modern├ę textiln├ę dekor├ície.OBLIE─îKY na vank├║┼íe a papl├│ny s├║ tie┼ż v dne┼ínej dobe hotov├Żm umeleck├Żm dielom. Mal├ę vank├║┼íiky sa v─Ćaka oblie─Źkam m├┤┼żu zmeni┼ą na vesel├Ż alebo v├Żrazn├Ż doplnok. Z├üCLONY a Z├üVESY dok├í┼żu by┼ą pri spr├ívnom v├Żbere p├Żchou interi├ęru. Doned├ívna boli dos┼ą podce┼łovan├ę, no teraz pri┼íiel ich ─Źas. Pri ich v├Żbere treba d├íva┼ą pozor, aby sa naozaj stali dominantou cel├Ż priestor doplnili, nie aby cel├Ż dojem pokazili. Z├üCLONY a Z├üVESY dok├í┼żu by┼ą pri spr├ívnom v├Żbere p├Żchou interi├ęru. Doned├ívna boli dos┼ą podce┼łovan├ę, no teraz pri┼íiel ich ─Źas. Pri ich v├Żbere treba d├íva┼ą pozor, aby sa naozaj stali dominantou cel├Ż priestor doplnili, nie aby cel├Ż dojem pokazili.

PROVENS├üLSKY ┼áT├ŁL - ROMANTICK├Ż PR├ŹSTUP K ┼ŻIVOTU

Ve─żmi roz┼í├şren├Żm prvkom s├║ farebn├ę bavlnen├ę tkaniny vybielen├ę slnkom alebo l├ítky s kvetinov├Żmi vzormi, ktor├ę sa pou┼ż├şvaj├║ ako z├íclony do okien. Franc├║zsky vidiecky ┼ít├Żl ─Źasto pou┼ż├şva vlnen├║ priadzu na kr├ísne de─Źky a kober─Źeky. Z farieb dominuje smotanov├í a pieskov├í. Skvele zap├┤sob├ş aj levandu─żov├í, terakotov├í, indigov├í a svetlosiv├í. Farby by mali by┼ą sk├┤r tlmen├ę. Vhodn├ę s├║ z├íclony, z├ívesy, dekora─Źn├ę de─Źky a vank├║┼íiky. Interi├ęru dod├ívaj├║ teplo a pocit pohody. Zariadenie bytu v ┼ít├Żle vintage reprezentuj├║ nostalgiu a k├║zlo star├Żch ─Źias, dokonca p├┤sob├ş romanticky. Typick├í je pr├şrodn├í farebnos┼ą, tlmen├ę pastelov├ę farby alebo kvetinov├ę vzory. D├┤le┼żit├ę s├║ doplnky ako vank├║┼íe, deky, koberce, dreven├ę n├ístenn├ę hodiny, porcel├ín, star├ę fotky, zrkadl├í a v├ízy s ─Źerstv├Żmi kvetmi, ako doplnky sa pou┼ż├şvaj├║ r├┤zne stuhy a ─Źipky. Kombinuj├║ sa modern├ę prvky a o┼í├║chanos┼ą.

Kuchynsk├Ż obrus

Mimoriadne ob─ż├║ben├ę s├║ obrusy na re┼żnom podklade pripom├şnaj├║com tradi─Źn├Ż ─żan. Ich nespornou v├Żhodou v┼íak je neporovnate─żne ni┼ż┼íia cena a ove─ża jednoduch┼íia ├║dr┼żba. Tieto materi├íly p├┤sobia v├Żnimo─Źne s bavlnenou pali─Źkovanou ─Źipkou, ktor├║ n├íjdete na mnoh├Żch na┼íich obrusoch. Kuchynsk├Ż obrus do kuchyne jednoducho patr├ş. Obrusy a prestierania s├║ presne t├Żm, ─Źo dok├í┼że jednoducho pod─Źiarknu┼ą alebo zmeni┼ą celkov├Ż vzh─żad va┼íej kuchyne i jed├ílne. Patr├şte medzi ─żud├ş, ktor├ş si na riadne a slu┼ín├ę stolovanie potrpia? V tom pr├şpade pre v├ís m├íme ┼íirok├║ ponuku obrusov, ktor├ę dodaj├║ chutn├ęmu obedu aj ┼ítipku elegancie a vkusu. Obrusy na jed├ílenskom stole nesm├║ ch├Żba┼ą rovnako, ako obrusy na konferen─Źn├Ż st├┤l do ob├Żva─Źky. Nielen kuchynsk├ę obrusy, okr├║hle obrusy, ale takisto obrusy na ov├ílny st├┤l ─Źi modern├ę obrusy, ktor├ę dok├í┼żu doda┼ą cel├ęmu prestieraniu tematick├Ż n├ídych pod─ża v├í┼ího vkusu a pr├şle┼żitosti. Spomedzi v┼íetk├Żch obrusov si vyberiete ten, ktor├Ż sadne k v├í┼ímu stolu a spln├ş va┼íe predstavy, pr├şpade dopln├ş noblesn├ę prestieranie. N├ís zauj├şma predov┼íetk├Żm praktick├ę vyu┼żitie textiln├Żch doplnkov, ─Źo samozrejme nevylu─Źuje aj origin├ílny design a zauj├şmav├Ż ┼ít├Żl.

SKR├ü┼áLITE SI KUCHY┼çU TEXTILN├ŁMI DEKOR├üCIAMI

Nielen provens├ílska, rustik├ílna alebo vidiecka kuchy┼ła m├┤┼że by┼ą pekn├í. ├üno, n├íbytok zohr├íva s├şce d├┤le┼żit├║ rolu, ale dekorat├şvne doplnky s├║ ─Źasto kr├ít tou najmenej vidite─żnou, no z├írove┼ł najprenikavej┼íou s├║─Źas┼ąou kuchyne.Medzi kuchynsk├ę doplnky patria aj textiln├ę doplnky, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą nielen dekorat├şvny, ale najm├Ą praktick├Ż charakter. Ve─żmi ─Źast├Żm doplnkom obrusy na kuchynsk├Ż st├┤l, pri─Źom v├┤bec nejde len o ÔÇ×zvykÔÇť na┼íich star├Żch m├ím prestiera┼ą na st├┤l nie─Źo, ─Źo ho ochr├íni pred za┼ípinen├şm. K obrusom m├┤┼żete vhodne farebne aj materi├ílovo nakombinova┼ą prestieranie, ktor├ę si prisp├┤sob├şte pod─ża po─Źtu miest na sedenie za stolom. K tomu najviac praktick├ęmu textilu patria kuchynsk├ę utierky, z├ístery a ch┼łapky. Varenie a serv├şrovanie v├ím p├┤jde doslova od ruky.

Parametre produktu

materiál80% bavlna + 20% polyester
┼áT├ŁLkvetinov├Ż

Súvisiace produkty

V tejto kateg├│rii s├║ ─Ćal┼íie produkty :::::::: 11 ks :::::::::

Z├íkazn├şci, ktor├ş k├║pili tento produkt, k├║pili tie┼ż: