Zobrazen├ę polo┼żky

Informácie

stredov├Ż obrus LILIEN 2

Biele ─żalie na b├ę┼żovej  - stredov├Ż obrus 

10,20 ÔéČ

mno┼żstvo


2 a┼ż 7 dní

Popis produktu

 

Jednoduch├Ż dlh├Ż stredov├Ż obrus je u┼íit├Ż zo zmesovej dekora─Źnej l├ítky. Modern├Ż dizajn, biely kr├ísny vzor (pripom├şnaj├║ci ─żalie) na b├ę┼żovej, kombin├ícia s bielou jednofarebnou l├ítkou - to v┼íetko spolu tvor├ş obrus, ktor├Ż vynikne v klasickej, ale aj modernej kuchyni. Ozdoben├Ż je bavlnenou krajkou na oboch koncoch . Vhodn├Ż je na kuchynsk├ę a jed├ílensk├ę stoly aj v kombin├ícii s in├Żmi obrusmi a doplnkami.

Produkty z na┼íej ponuky s├║ ┼íit├ę ako sety z tej istej l├ítky. M├┤┼żete si tak vytvori┼ą rovnak├║ l├şniu r├┤znych dekora─Źn├Żch prvkov.

Sl├ívnostn├ę a luxusn├ę prestierania

St├┤l je neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou ka┼żdej jednej dom├ícnosti. Aby ste si jeho kr├ísu uchovali na dlh┼íie obdobie, mal by sa sta┼ą jeho s├║─Źas┼ąou aj modern├Ż obrus. Okrem toho m├┤┼że z v├ís na┼íe elegantn├ę prestieranie urobi┼ą aj dokonal├ęho hostite─ża. U n├ís n├íjdete v┼íetko. Luxusn├ę, jednouch├ę, ┼ít├Żlov├ę, pestrofarebn├ę a klasick├ę obrusy na mieru ka┼żd├ęho stola. Na┼íe obrusy s├║ dobr├Żm spolo─Źn├şkom, navodia spr├ívnu atmosf├ęru vo va┼íej kuchyni. Bud├║ ochrancom, ktor├Ż pred─║┼żi ┼żivotnos┼ą a zachov├í p├┤vodn├Ż vzh─żad dosky a dizajn├ęrom, ktor├Ż zmen├ş cel├Ż interi├ęr.

Modern├ę textiln├ę dekor├ície do bytu alebo domu.

Ak patr├şte medzi ─żud├ş, ktor├Ż maj├║ radi praktick├ę dekor├ície a m├íte v pl├íne osvie┼żi┼ą v├í┼í domov farbami, ─Źi prida┼ą nejak├Ż zauj├şmav├Ż dekora─Źn├Ż prvok, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą napr├şklad ─Źaro z├ívesov alebo oblie─Źok. Pomerne lacn├í, funk─Źn├í dekor├ícia, ktor├í dok├í┼że da┼ą priestoru ├║plne in├Ż ┼ít├Żl. Po─Ćme sa teda pozrie┼ą na modern├ę textiln├ę dekor├ície.OBLIE─îKY na vank├║┼íe a papl├│ny s├║ tie┼ż v dne┼ínej dobe hotov├Żm umeleck├Żm dielom. Mal├ę vank├║┼íiky sa v─Ćaka oblie─Źkam m├┤┼żu zmeni┼ą na vesel├Ż alebo v├Żrazn├Ż doplnok. Z├üCLONY a Z├üVESY dok├í┼żu by┼ą pri spr├ívnom v├Żbere p├Żchou interi├ęru. Doned├ívna boli dos┼ą podce┼łovan├ę, no teraz pri┼íiel ich ─Źas. Pri ich v├Żbere treba d├íva┼ą pozor, aby sa naozaj stali dominantou cel├Ż priestor doplnili, nie aby cel├Ż dojem pokazili. Z├üCLONY a Z├üVESY dok├í┼żu by┼ą pri spr├ívnom v├Żbere p├Żchou interi├ęru. Doned├ívna boli dos┼ą podce┼łovan├ę, no teraz pri┼íiel ich ─Źas. Pri ich v├Żbere treba d├íva┼ą pozor, aby sa naozaj stali dominantou cel├Ż priestor doplnili, nie aby cel├Ż dojem pokazili.

TEXTIL V KUCHYNI

V s├║─Źasnosti je textil v kuchyni, na┼í┼ąastie, redukovan├Ż najm├Ą na funk─Źn├ę kusy, najv├Ą─Ź┼íia pozornos┼ą sa venuje praktickej str├ínke a aj materi├íly sa zmenili. Napriek tomu, ┼że na prv├Ż poh─żad to vyzer├í tak, akoby v kuchyni ┼żiaden textil nebol, predsa sa len n├íjde. V podobe z├íclon, z├ívesov, vank├║┼íov na stoli─Źk├ích, obrusov, utierok ─Źi ch┼łapiek. Textil v kuchyni sa naj─Źastej┼íie rozde─żuje na sviato─Źn├Ż a v┼íedn├Ż. Toto delenie je asi najviac vidite─żn├ę pr├íve pri obrusoch. Ani v tomto pr├şpade sa pokrok nezastavil a, na┼í┼ąastie, n├ís u┼ż zbavil s├şce praktick├Żch, ale na poh─żad nie pr├şli┼í v├íbnych gumen├Żch obrusov. Tie dne┼ín├ę sp─║┼łaj├║ nielen praktick├ę h─żadisko, ale takisto aj to estetick├ę. Obrusy maj├║ vzh─żad kvalitn├ęho textilu a niektor├ę vlastnosti plastov├Żch hm├┤t. Tieto text├şlie sa v├Ą─Ź┼íinou neper├║, len utieraj├║ vlhkou handri─Źkou.

Nad─Źasov├ę a ekologick├ę b├Żvanie.

Ekol├│gia a dizajn id├║ v dne┼ínej dobe ruku v ruke. V tejto kateg├│rii si vyber├║ aj najn├íro─Źnej┼í├ş z├íkazn├şci. Obrusy s├║ ┼íit├ę z mimoriadnych materi├ílov ako je ─żan, bavlna a pod. S├║ vysoko ekologick├ę, z ─Źist├Żch pr├şrodn├Żch materi├ílov a preto sp─║┼łaj├║ aj tie najn├íro─Źnej┼íie krit├ęria. Modern├Ż dizajn, kvalitn├ę materi├íly a m├│dne farebn├ę kombin├ície uspokoja po┼żiadavky aj toho najn├íro─Źnej┼íieho z├íkazn├şka. Chcete, aby v├í┼í dom ─Źi byt vyzeral ┼ít├Żlovo? Milujete luxusn├ę bytov├ę doplnky a exkluz├şvny modern├Ż dizajn? H─żad├íte netradi─Źn├Ż, origin├ílny a modern├Ż dar─Źek? Vyberte si z ve─żk├ęho mno┼żstva kvalitn├Żch a origin├ílnych bytov├Żch doplnkov, luxusn├ęho bytov├ęho textilu, modern├Żch dekor├íci├ş.

Parametre produktu

materiál80% bavlna + 20% polyester
pali─Źkovan├í ─Źipka100% bavlna
┼áT├ŁLmodern├Ż

Súvisiace produkty

V tejto kateg├│rii s├║ ─Ćal┼íie produkty :::::::: 30 ks :::::::::