Zobrazen├ę polo┼żky

Informácie

stredov├Ż obrus REBEKA

Biele mandaly na b├ę┼żovom mel├şre - stredov├Ż obrus

8,90 ÔéČ

mno┼żstvo


2 a┼ż 7 dní

Popis produktu

 

Stredov├Ż dlh├Ż obrus je u┼íit├Ż zo zmesovej vysokogram├í┼żovej dekora─Źnej l├ítky.  Vzor s bielymi mandalami na b├ę┼żovom mel├şre je kombinovan├Ż s jednofarebnou smotanovou l├ítkou. Na oboch koncoch je zdoben├Ż pali─Źkovanou ─Źipkou. Je vhodn├Ż ako do interi├ęru na kuchynsk├ę a jed├ílensk├ę stoly, tak aj napr├şklad na terasu a do z├íhradn├Żch alt├ínkov.

Produkty z na┼íej ponuky s├║ ┼íit├ę ako sety z tej istej l├ítky. M├┤┼żete si tak vytvori┼ą rovnak├║ l├şniu r├┤znych dekora─Źn├Żch prvkov.

─îo je mandala?

Mandala je obraz kruhov├ęho tvaru, pri tvorbe sa vych├ídza zo stredu obr├ízka. Jej forma je symbolom ┼żivota a cel├ęho vesm├şru. Najprospe┼ínej┼í├şm tajomstvom je ├║─Źinok, ktor├Ż m├┤┼że p├┤sobi┼ą na zdravie, prosperitu a ─ż├║bostn├Ż ┼żivot ─żud├ş. Mandala poch├ídza z Tibetu, kde ju vyu┼ż├şvali mn├şsy v budhistick├Żch chr├ímoch ako medita─Źn├Ż prostriedok. Kreslenie mandal├ş, alebo ich tvorba in├Żm sp├┤sobom upokojuje ducha a tento pokoj m├í dobr├Ż vplyv na zdravie tela. Aj v pr├şrode sa nach├ídza mno┼żstvo mand├íl. Kvety, slne─Źn├í s├║stava, ale aj zmrznut├ę kvapky vody alebo n├ímraza na okne vytv├íraj├║ mandalu.

┼át├Żlov├ę, nad─Źasov├ę a ekologick├ę b├Żvanie

V tejto kateg├│rii si vyber├║ aj najn├íro─Źnej┼í├ş z├íkazn├şci. Obrusy s├║ ┼íit├ę z mimoriadnych materi├ílov ako je ─żan, bavlna a pod. S├║ vysoko ekologick├ę, z ─Źist├Żch pr├şrodn├Żch materi├ílov a preto sp─║┼łaj├║ aj tie najn├íro─Źnej┼íie krit├ęria. Modern├Ż dizajn, kvalitn├ę materi├íly a m├│dne farebn├ę kombin├ície uspokoja po┼żiadavky aj toho najn├íro─Źnej┼íieho z├íkazn├şka. Chcete, aby v├í┼í dom ─Źi byt vyzeral ┼ít├Żlovo? Milujete luxusn├ę bytov├ę doplnky a exkluz├şvny modern├Ż dizajn? H─żad├íte netradi─Źn├Ż, origin├ílny a modern├Ż dar─Źek? Vyberte si z ve─żk├ęho mno┼żstva kvalitn├Żch a origin├ílnych bytov├Żch doplnkov, luxusn├ęho bytov├ęho textilu, modern├Żch dekor├íci├ş.

TEXTIL V KUCHYNI

Aj pri v├Żbere textilu do kuchyne prihliadame na jej celkov├Ż dizajn. Ve─Ć okrem z├íclony ─Źi z├ívesu vytv├íraj├║ ostatn├ę text├şlie sk├┤r funk─Źn├Ż ako dekora─Źn├Ż ├║─Źel. Okrem toho, z├íclona ani z├íves netvoria hlavn├Ż dizajn├ęrsky k├║sok v kuchyni. Ich ├║lohou je len nen├ípadne doplni┼ą, dotvori┼ą ─Źi pod─Źiarknu┼ą celkov├Ż vzh─żad celej miestnosti. Na druhej strane, triezvy mix r├┤znych ┼ít├Żlov m├┤┼że dosiahnu┼ą celkom zauj├şmav├Ż v├Żsledok. Ak si na to, samozrejme, tr├║fate. V s├║─Źasnosti je textil v kuchyni, na┼í┼ąastie, redukovan├Ż najm├Ą na funk─Źn├ę kusy, najv├Ą─Ź┼íia pozornos┼ą sa venuje praktickej str├ínke a aj materi├íly sa zmenili. Napriek tomu, ┼że na prv├Ż poh─żad to vyzer├í tak, akoby v kuchyni ┼żiaden textil nebol, predsa sa len n├íjde. V podobe z├íclon, z├ívesov, vank├║┼íov na stoli─Źk├ích, obrusov, utierok ─Źi ch┼łapiek.

Kuchynsk├Ż obrus

Obrusy a prestierania s├║ presne t├Żm, ─Źo dok├í┼że jednoducho pod─Źiarknu┼ą alebo zmeni┼ą celkov├Ż vzh─żad va┼íej kuchyne i jed├ílne. Patr├şte medzi ─żud├ş, ktor├ş si na riadne a slu┼ín├ę stolovanie potrpia? V tom pr├şpade pre v├ís m├íme ┼íirok├║ ponuku obrusov, ktor├ę dodaj├║ chutn├ęmu obedu aj ┼ítipku elegancie a vkusu. Obrusy na jed├ílenskom stole nesm├║ ch├Żba┼ą rovnako, ako obrusy na konferen─Źn├Ż st├┤l do ob├Żva─Źky. Nielen kuchynsk├ę obrusy, okr├║hle obrusy, ale takisto obrusy na ov├ílny st├┤l ─Źi modern├ę obrusy, ktor├ę dok├í┼żu doda┼ą cel├ęmu prestieraniu tematick├Ż n├ídych pod─ża v├í┼ího vkusu a pr├şle┼żitosti. Spomedzi v┼íetk├Żch obrusov si vyberiete ten, ktor├Ż sadne k v├í┼ímu stolu a spln├ş va┼íe predstavy, pr├şpade dopln├ş noblesn├ę prestieranie. N├ís zauj├şma predov┼íetk├Żm praktick├ę vyu┼żitie textiln├Żch doplnkov, ─Źo samozrejme nevylu─Źuje aj origin├ílny design a zauj├şmav├Ż ┼ít├Żl.

Parametre produktu

materiál80% bavlna + 20% polyester
pali─Źkovan├í ─Źipka100% bavlna
┼áT├ŁLmodern├Ż

Súvisiace produkty

V tejto kateg├│rii s├║ ─Ćal┼íie produkty :::::::: 30 ks :::::::::

Z├íkazn├şci, ktor├ş k├║pili tento produkt, k├║pili tie┼ż: