Obrus štvorec kvetinový CHANTAL

Jemná romantika v provensálskom štýle - štvorcový obrus so vzorom ruží.

4,60 €

množstvo


2 až 7 dní

Popis produktu

 

Kvetinový štvorcový obrus je ušitý zo 100% bavlny vyššej gramáže. Interiér v provensálskom štýle kontruje modernému uponáhľanému životu. Je pokojný, útulný, domácky a pôsobí harmonicky. Dýcha minulosťou, vidiekom a samozrejme Francúzskom. Romantické ruže sú zdobené po celom obvode paličkovanou čipkou. Kvalitný materiál a atraktívny dizajn dodá vašej kuchyni alebo jedálni úplne nový vzhľad. Premeňte svoj jedálenský stôl na moderný dizajnový kúsok.

Prestretý stôl je skrátka symbolom útulného domova. Obrus je estetickou ochranou stola pred poškodením alebo zašpinením, nejde teda len o pekný doplnok, ale spĺňa aj oveľa praktickejšiu funkciu – chráni stôl.

Produkty z našej ponuky sú šité ako sety z tej istej látky. Môžete si tak vytvoriť rovnakú líniu rôznych dekoračných prvkov.

Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

Štóla, stredový obrus, behúň, či šerpa?

Poznáme rôzne názvy pre obrus, ktorý prechádza najmä širšou časťou po dĺžke a presahuje za okraj. Štóla je obyčajne užší obrus, kým stredovým obrusom nazývame širší obrus. V každom prípade táto skupina obrusov vytvára rovnocenné čiastočné prekrytie pre všetkých prísediacich. Stredové obrusy a štóly tak sprístupňujú na peknom stole voľný priestor, na ktorý volíme jednotlivé drobné prvky prestierania už podľa potreby.

Provensálsky a vidiecky štýl pre život plný romantiky.

Je typický drobnými vzormi, pastelovými farbami a veľkým množstvom jemných, subtílnych ozdôb. V romantickom štýle sa nešetrí textíliami s čipkou, vankúšikmi,čipkovými obrusmi, kvetinovými prestieraniami a prikrývkami. Inšpirácia prišla z príjemného francúzskeho vidieka zaliateho slnkom a pestrými farbami kvetín. Svoje miesto si tu nájdu starožitné doplnky s „look-om“ opotrebovania, drevený nábytok bielej farby, prípadne v pastelových odtieňoch. Kvety, obzvlášť levanduľa, vnesú do bežných predmetov dennej spotreby šarmantný nádych „alá Provance“. Tieto motívy sa nachádzajú aj na textíliách v interiéri. Tu však platí zlaté pravidlo „niekedy je menej viac“ – neprežente to s doplnkami!

TEXTILNÉ DEKORÁCIE DO KUCHYNE.

Kúzlo kuchyne nemusí byť ukryté len v maličkostiach (obrusy, prestierania na stôl, závesy), ale aj v detailoch, ako sú utierky, chňapky, či rôzne iné textilné dekorácie. Textílie vám umožnia priniesť do kuchyne rôzne štruktúry a vzory do dizajnu, ako aj zmeniť vzhľad a atmosféru priestoru. Množstvo kuchynských doplnkov dnes ponúka spôsob, ako vtlačiť do kuchyne svoju vlastnú osobnosť, či kreativitu. Môžete tak urobiť vďaka farebným vázam s kvetmi, textilným srdiečkam, chňapkám, utierkam alebo personalizovaným tabuľkám s motívmi hodiacimi sa do kuchyne. Nezáleží na tom, či máte svoju kuchyňu zariadenú vo vidieckom, modernom, retro alebo akomkoľvek inom štýle. Doplnky do kuchyne si môžete tomuto štýlu buď prispôsobiť správnym výberom, alebo pokojne ísť aj do kontrastu.

Kuchynský obrus

Mimoriadne obľúbené sú obrusy na režnom podklade pripomínajúcom tradičný ľan. Ich nespornou výhodou však je neporovnateľne nižšia cena a oveľa jednoduchšia údržba. Tieto materiály pôsobia výnimočne s bavlnenou paličkovanou čipkou, ktorú nájdete na mnohých našich obrusoch. Kuchynský obrus do kuchyne jednoducho patrí. Obrusy a prestierania sú presne tým, čo dokáže jednoducho podčiarknuť alebo zmeniť celkový vzhľad vašej kuchyne i jedálne. Patríte medzi ľudí, ktorí si na riadne a slušné stolovanie potrpia? V tom prípade pre vás máme širokú ponuku obrusov, ktoré dodajú chutnému obedu aj štipku elegancie a vkusu. Obrusy na jedálenskom stole nesmú chýbať rovnako, ako obrusy na konferenčný stôl do obývačky. Nielen kuchynské obrusy, okrúhle obrusy, ale takisto obrusy na oválny stôl či moderné obrusy, ktoré dokážu dodať celému prestieraniu tematický nádych podľa vášho vkusu a príležitosti. Spomedzi všetkých obrusov si vyberiete ten, ktorý sadne k vášmu stolu a splní vaše predstavy, prípade doplní noblesné prestieranie. Nás zaujíma predovšetkým praktické využitie textilných doplnkov, čo samozrejme nevylučuje aj originálny design a zaujímavý štýl.

Parametre produktu

materiál100% bavlna
paličkovaná čipka100% bavlna
ŠTÝLromantický

Súvisiace produkty

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 30 ks :::::::::

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: