Ornamentový obrus behúň na stôl PASTEL

Biele ornanamenty na pastelových podkladoch - dlhý obrus behúň na stred stola 

14,10 €

množstvo

  • modrý pastel
  • ružový pastel
  • zelený pastel


2 až 7 dní

Popis produktu

 

Motív ornamentov sa hodí do interiérov v klasickom, modernom i vidieckom štýle. Pastelové farby zútulnia každý interiér, nikdy nevyjdú z módy, dokážu byť luxusné aj moderné ale aj nežné a romantické.

Stredový obrus behúň je ušitý z dekoračnej látky vyššej gramáže. Látka so vzorom drobných bielych ornamentov na pastelových podkladoch je kombinovaná s jednofarebnou látkou rovnakéhej farby a zloženia. Ozdobený je vo farebných prechodoch tenkou bavlnenou čipkou a na koncoch výraznou paličkovanou čipkou. Kvalitný materiál a atraktívny dizajn dodá vašej kuchyni alebo jedálni úplne nový vzhľad. Behúň sa uplatní hlavne na dizajnových stoloch tam, kde chceme nechať vyniknúť aj stôl samotný, prípadne eleganciu nábytku ako takú. Vhodný je na kuchynské a jedálenské stoly, aj na chalupy a chaty.

Prestretý stôl je skrátka symbolom útulného domova. Obrus je estetickou ochranou stola pred poškodením alebo zašpinením, nejde teda len o pekný doplnok, ale spĺňa aj oveľa praktickejšiu funkciu – chráni stôl.

Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

Parametre produktu

materiál80% bavlna + 20% polyester
paličkovaná čipka100% bavlna
ŠTÝLchalupársky

Súvisiace produkty

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 30 ks :::::::::

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: