Ľanový obrus behúň BASTIEN

Ľanové farebné variácie - exkluzívny priečny behúň na stôl

20,10 €

množstvo


2 až 7 dní

Popis produktu

 

Ľan je štýlový, nadčasový a hlavne ekologický. Ľan je ušľachtilým materiálom, ktorý oslovuje ľudí, starajúcich sa o zdravý životný štýl. Ľanové plátno má antibakteriálne účinky a preto je vhodné pre alergikov taktiež neelektrizuje a preto nepriťahuje prach. Ľan v lete chladí a v zime hreje, výborne odvádza vlhkosť a rýchlo schne.

Ľanové obrusy sú vysoko ekologické, z čistých prírodných materiálov a preto spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritéria. Luxusný priečny behúň je ušitý zo 100% hrubšieho kvalitného ľanu, na ktorom vidieť štruktúru tkania. Je ušitý z ľanu v bielej a režnej farbe. Zdobený je bielou paličkovanou vsádkou, ktorá oddeľuje jednotlivé farby. Kvalitný materiál a atraktívny dizajn dodá vašej kuchyni alebo jedálni úplne nový vzhľad. Premeňte svoj jedálenský stôl na moderný dizajnový kúsok. Svoje uplatnenie určite nájde aj na chalupách a chatách.

Prestretý stôl je skrátka symbolom útulného domova. Obrus je estetickou ochranou stola pred poškodením alebo zašpinením, nejde teda len o pekný doplnok, ale spĺňa aj oveľa praktickejšiu funkciu – chráni stôl.

Produkty z našej ponuky sú šité ako sety z tej istej látky. Môžete si tak vytvoriť rovnakú líniu rôznych dekoračných prvkov.

Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

Parametre produktu

materiál100% ľan
paličkovaná čipka100% bavlna
ŠTÝLprírodný, natur

Súvisiace produkty

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 30 ks :::::::::

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: