Dekoračná obliečka na vankúš MAKY 2

Divé maky s červenou  - obliečka na vankúš 

8,20 €

množstvo


2 až 7 dní

Popis produktu

 

Vankúše v kombinácii s inými doplnkami dodajú obývačke útulnosť a pocit domova a celému priestoru úplne iný, nový štýl.

Jednoduchá obliečka na vankúš je ušitá z dekoračnej látky so vzorom divých makov na bielom podklade v kombinácii s jednofarebnou červenou látkou rovnakého zloženia. Vzadu je obliečka jednofarebná. Zadná strana je z dvoch častí, ktoré sú hlboko preložené, aby sa obliečka dobre obliekala, a zároveň sa neotvárala.

Bytový textil v obývacej miestnosti - dekoračné vankúše, obrusy a ďalšie textilné doplnky robia z Vášho bývania domov.

Všetky látky sú predprané a vyzrážané.

Vankúš v interiéri

Dekoračné obliečky na vankúš dokážu zvýrazniť interiér. V našej ponuke nájdete desiatky vzorov návliečok na vankúš. Jednofarebné, severské vzory, geometrické tvary... ponuka je úchvatná. Máme obliečku aj pre váš interiér. A nielen to. Máme pre vás pripravnú bohatú ponuku bytového textlilu, ktorý môžete ľubovoľne kombinovať a dopĺňať. Váš domov bude vyzerať fantasticky. Veľký výber vankúšov a vankúšikov, ktorých nie je nikdy dosť. U nás si zaručene vyberiete. Možnosť aj šitia z nadštandardného výberu dekoračných látok. Môžete si vybrať z už ušitých vankúšov, alebo Vám vankúš ušijeme priamo na mieru. Dekoračné obliečky na vankúše do obývačky, spálne, detskej, hosťovskej izby. Miestnosť spestrí pekný dekoračný vankúšik chlpatý, farebný, s moderným nápisom. Veľký výber obliečok pre vaše krajšie bývanie. Po namáhovam dni, keď relaxujete na gauči Vám dekoračný vankúš určite spríjemní tieto chvíle. Obliečku si môžete vybrať z rôznych farieb a materiálov . V každej domácnosti vytvoria štýlový a moderný bytový doplnok. Udržujú si skvelý vzhľad aj po opakovaných praniach. Preto vyrábame „na mieru“ vyrábame vankúše tak aby ste dostali presne taký vankúš, aký si vymyslíte. Môžete sa inšpirovať vo fotogalérií s rôznymi farebnými kombináciami dekoračných vankúšov.

Dekoračné obliečky na vankúše s červenými makmi na bielom podklade

Ozdobné vankúše nesmú chýbať v žiadnej domácnosti. Výber látky prispôsobte Vášmu zariadeniu v obývačke, spálni, či detskej izbe. Niekedy vynikne jednoduchá obliečka v prírodných farbách, inokedy treba siahnuť po výrazných farebných vankúšoch. Ideálne sú aj ako dekoračné vankúše na sedačku , kde jej ihneď dodajú šmrnc. Dekoračné vankúše spájajú prvky domáceho dizajnu s modernými farbami a vzormi. Mimoriadne obľúbené sú dekoračné obliečky na režnom podklade pripomínajúcom tradičný ľan. Ich nespornou výhodou však je neporovnateľne nižšia cena a oveľa jednoduchšia údržba. Tieto materiály pôsobia výnimočne s bavlnenou paličkovanou čipkou, ktorú nájdete na mnohých našich vankúšoch. Ozdobný vankúš je skvelou dekoráciou vášho interiéru.Môžete ich použiť takmer v každej miestnosti svojho domu či bytu, napríklad ako vankúše do obývačky, spálne, detskej izby, izby pre hostí, na chalupu a všade kde chcete docieliť moderný dizajn.Aj keď sa to nezdá, vankúše sú veľmi dôležitým dekoračným prvkom a v každom interiéri hrajú významnú úlohu. Vankúše majú rozmanité využitie, vytvárajú príjemnú atmosféru v miestnosti, sú pre nás užitočné a pekne vyzerajú. Siahnite po peknej obliečke na vankúš a doprajte vášmu domovu zmyselný detail. Pri výrobe ozdobných vankúšov sa kladie dôraz rovnako na detaily ako aj na pohodlie vankúša. Ozdobné vankúše nesmú chýbať v žiadnej domácnosti. Výber látky prispôsobte Vášmu zariadeniu v obývačke, spálni, či detskej izbe. Niekedy vynikne jednoduchá obliečka v prírodných farbách, inokedy treba siahnuť po výrazných farebných vankúšoch. Vinage štýl aj moderne zaradenom interiéri vynikne a dodá mu nádych minulých časov. Určite nič nepokazíte ani folklórnym štýlom, ktorý čerpá námet v ľudovej tradícii.

naše obliečky na vankúše

V našej ponuke nájdete obliečky prevažne štvorcové, ktoré sú buď na rubovej strane hlboko preložené, aby sa po oblečení neotvárali, alebo majú na rubovej strane zips. Vankúše sú po celom obvode sú lemované lemom v rovnakých farbách. Sú určené hlavne na štvorcové výplne o rozmere 40 cm x 40 cm. Jednoduchá údržba a vysoká dekoratívnosť, rozmanitosť vzorov, farieb a materiálov zaručí, že si určite máte z čoho vybrať. Vždy sa dajú dokombinovať s prehozmi, prešitými dekami, prípadne obrusmi na konferenčné stolíky a komody. Celá súprava potom zmení Váš interiér na nepoznanie. Niekoľko sád stačí a na jar máte izbu vo veľkonočnej nálade, počas leta sú vhodné veselé farby a kvety, na jeseň zvolíte obliečky a doplnky v prírodných farbách padaného lístia. Vianoce majú vlastnú atmosféru, torú môžete ešte vygradovať vianočnými a sviatočnými textilnými doplnkami.

Parametre produktu

materiál70% bavlna + 30% polyester
ŠTÝLkvetinový

Súvisiace produkty

V tejto kategórii sú ďalšie produkty :::::::: 30 ks :::::::::

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: